مدیر سازمان لیگ تشریح كرد؛

دلیل محرومیت دو بازیکن خارجی استقلال از بازی با گل گهر

دلیل محرومیت دو بازیکن خارجی استقلال از بازی با گل گهر

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: در دو تاریخ به باشگاه استقلال اعلام کردیم حق استفاده از بازیکنان خارجی را ندارد، اما این باشگاه به تذکر ما بی توجهی کرد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال در حالی از ساعت ۱۶ امروز در هفته ششم لیگ برتر به مصاف گل گهر می رود که در آستانه این مسابقه اعلام گردید «رودی ژستد» و «کوین یامگا» حق حضور در این مسابقه را ندارند.
این در حالی است که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال این دو بازیکن را در ترکیب خود قرار داده بود و دقایقی با ناظر مسابقه برای حضور آنها در دیدار امروز چانه می زد.
فریبرز محمودزاده مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد ابطال مجوز موقت بازی دو بازیکنان استقلال گفت: سازمان لیگ همیشه با همه باشگاه ها در قالب قوانین و مقررات همکاری می کند و به جهت احترام به هواداران و کمک قانونی به فوتبال نیز با وجود این که باشگاه استقلال ضمانت های بانکی لازم را جهت استفاده از یامگا و ژستند ارائه نکرده بود، با این وجود با مساعدت مسئولین فدراسیون و سازمان لیگ، مجوز موقتی برای این دو بازیکن صادر شد تا باشگاه استقلال زمان برای ارائه ضمانت بانکی را در اختیار داشته باشد.
وی اضافه کرد: در نهایت در تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۰ سازمان لیگ در نامه ای رسمی و محرمانه به باشگاه استقلال اعلام نمود که مجوز موقت و مشروط این دو بازیکن به سبب عدم ارائه تضامین بانکی لغو شده است. حتی بصورت شفاهی نیز به عوامل باشگاه استقلال این مساله یادآوری شد.
مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ اشاره کرد: باشگاه استقلال نسبت به تذکرهای قانونی سازمان لیگ بی توجهی کرد و در نهایت امروز برای آخرین مرتبه سازمان لیگ در پاسخ به مکاتبه باشگاه استقلال به تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰ که رأس ساعت ۱۵: ۴۵ به این سازمان ارسال گردیده در نامه ای اعلام کردیم حق استفاده از این دو بازیکن خارجی خودرا نخواهند داشت. این مساله حتی از طرف مسئول و ناظر برگزاری مسابقه در سیرجان به اطلاع بیژن طاهری مدیر تیم استقلال رسید.

1400/09/03
16:02:03
5.0 / 5
723
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا