احمدی:

مردم صاحب اصلی ورزش همگانی هستند

مردم صاحب اصلی ورزش همگانی هستند

معاون فرهنگی وزارت ورزش اظهار داشت: مردم صاحب اصلی ورزش همگانی هستند و بایستی آثار و طبعات ورزش همگانی را در زندگی خودشان حس كنند و این پیشرفت به سلامت فردی و اجتماعی مردم كمك نماید.به گزارش ساماس به نقل از وزارت ورزش و جوانان، عبدالحمید احمدی در مراسم معارفه افشین مولایی رئیس جدید فدراسیون ورزش های همگانی تصریح کرد: برای رئیس جدید فدراسیون آرزوی موفقیت دارم.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: مردم صاحب اصلی ورزش همگانی هستند و بایستی آثار و طبعات ورزش همگانی را در زندگی خودشان حس کنند و این پیشرفت به سلامت فردی و اجتماعی مردم کمک نماید و تغییر مثبت را در زندگی مردم ببینیم.
وی اضافه کرد: آنچه که ما در این موقعیت ها باید همواره درنظر داشته باشیم رضایت خداوند است. عرصه ورزش همگانی عرصه دشوار از جهت فعالیت است. باید بتوانیم ظرفیتی ایجاد نماییم برای پاسخگویی به ۸۵ میلیون مردم ایران. باید یک عزم ملی در این راستا ایجاد شود و فدراسیون هم برای تحقق اهداف برنامه ریزی موثری را انجام دهد.
احمدی اظهار داشت: سایر نهادهای اجرایی هم می توانند برای تحقق اهداف به فدراسیون همگانی کمک کنند تا هم در کوتاه مدت و هم در دراز مدت آثار این کار را ببینیم. با همدلی همه مجموعه فدراسیون همگانی به خصوص هیات های استانی ما شاهد تغییرات چشمگیر باشیم.
او خاطرنشان کرد: فدراسیون ورزش های همگانی باید تلاش کند در یک شرایط با وضعیت شفاف مالی کارها را پیش ببرد و جناب مولایی و همکاران شان این مورد مدنظر می دهند.
معاون وزیر ورزش با اشاره به شرایطی که ویروس کرونا در کشور ایجاد کرد، تصریح کرد: نباید کرونا ورزش را زمین گیر کند و ورزش با برنامه ریزی و رعایت نکات بهداشتی همچنان تاثیرگذاری خویش را داشته باشد.
وی افزود: فدراسیون همگانی تنها فدراسیونی که در این روزهای کرونایی می تواند بازهم در جامعه موثر باشد، این فدراسیون است.

1399/04/29
17:09:32
5.0 / 5
1943
تگهای خبر: بهداشت , زندگی , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا