یحیی گل محمدی:

انگیزه بیشتری برای شکست گل گهر داریم

انگیزه بیشتری برای شکست گل گهر داریم

به گزارش ساماس سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: با عنایت به نتیجه بازی قبل، انگیزه بیشتری برای کسب سه امتیاز مقابل گل گهر داریم.به گزارش ساماس به نقل از مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس با گل گهر سیرجان اظهار داشت: تمام مسابقات ما شبیه به یک فینال است. با عنایت به بازی قبل که نتیجه خوبی نگرفتیم، انگیزه بیشتری داریم تا بتوانیم سه امتیاز بازی فردا را کسب نماییم. مقابل تیمی بازی داریم که می تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد و شرایط خیلی خوبی از نظر بازیکن و امکانات و مربی دارد. همه اینها مکمل هم شده اند.
وی اضافه کرد: با عنایت به فشردگی مسابقات، فرصت چندانی برای انجام تمرین وجود ندارد. باید تلاش نماییم خودمان را زود پیدا نماییم و شرایط و تمرکز بیشتری داشته باشیم تا هم بازی خوبی انجام بدهیم و هم نتیجه خوبی بگیریم. گرفتن سه امتیاز با عنایت به حساسیت مسابقه برای ما خیلی مهم می باشد و باید تلاش بیشتری نماییم تا پیروز شویم.
سرمربی پرسپولیس درباره این که آیا این تیم می تواند باخت به آلومینیوم را فراموش کند؟ تصریح کرد: اگر از شکست درس بگیریم و ضعف ها را برطرف نماییم می تواند کمک نماید. سال گذشته هم به همین تیم باختیم ولی پس از آن واکنش خوبی داشتیم و ۶ برد متوالی به دست آوردیم. می توانیم این شرایط را هم داشته باشیم به شرطی که انرژی بیشتری بگذاریم و ضعف ها را زودتر رفع نماییم. این بستگی به خودمان دارد. خودمان مشکلاتی داریم که باید رفع نماییم.
گل محمدی درباره احتمال جذب بازیکن جدید در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالات تیمش، اظهار داشت: پنجره فعلاً بسته است. طبق گفته آقای صدری (سرپرست باشگاه پرسپولیس) فکر می کنم تا شنبه، یکشنبه بدهی پرداخت و پنجره باز شود. تاریخ نقل و انتقالات فردا برای ما تمام می شود و فرصتی نیست تا بازیکنی که در شرایط بازی باشد جذب نماییم. باید تلاش نماییم و اگر نقطه ضعفی داریم برطرف نماییم. می توانیم شرایط جذب بازیکن خارجی به شرطی که کیفیت داشته باشد و به تیم کمک نماید را فراهم نماییم.
وی درباره بلاتکلیفی وضعیت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما فردا بازی داریم. دوست دارم تمرکزم روی مباحث فنی باشد ولی همه کسانی که در فوتبال هستند می دانند مشکلات مدیریتی وجود دارد و باید رفع گردد. این بحث در حیطه اختیار من نیست و هرچقدر هم صحبت نماییم فایده ای ندارد. مسؤلان باید خودشان نسبت به این مساله واکنش بهتری نشان بدهند و مشکلات را برطرف کنند. آنقدر راجع به این مسائل صحبت کردیم درست نیست دیگر درباره اش حرف بزنیم.
سرمربی پرسپولیس درباره احتمال ایجاد تغییر در ترکیب تیمش اظهار نمود: سال گذشته سه مهره اصلی خویش را از دست دادیم. این مهره ها سال ها در این تیم بودند به جز شهریار مغانلو که آن هم اوایل، شرایطش در پرسپولیس سخت بود و ماه های آخر تازه جا افتاده بود. تغییرات زیادی داشتیم و بازیکنان زیادی پس از قهرمانی جابجا شدند. این بازیکنان نیاز به فرصت بیشتری دارند به جهت اینکه هماهنگ تر شوند و شرایط تیم را درک کنند. بالاخره باید یک جایی تاوان این ناهماهنگی را بدهیم. مشکلاتی هم که هست شاید نتیجه ناهماهنگی باشد. باید اعتماد بیشتری به بازیکنان داشته باشیم. باید تمرکز و تمرین بیشتری داشته باشیم و از بازیکنان حمایت شود. مشکلات باشگاه هم باید رفع گردد.
گل محمدی درباره این که پرسپولیس در چند فصل اخیر بهترین خط دفاعی را داشته ولی این فصل در سه بازی گذشته در لیگ گل خورده است، اظهار نمود: ثبات در یک تیم بستگی به خیلی چیزها دارد که یکی از آنها شرایط فنی است. خودم فکر می کنم باید تلاش بیشتری داشته باشم تا این بازیکنان را هماهنگ تر کنم ولی با این فشردگی کار دشوار می باشد. باید از همه روزهایی که داریم استفاده نماییم. این که تیمی گل می خورد، همه اعضای آن مقصر هستند؛ همه ما مقصر هستیم. باید زیر بار مسئولیتمان باشیم و تلاش نماییم ضعف ها را برطرف نماییم.
«زمانی که سعید آقایی در نیمه دوم وارد زمین می شود و وحید امیری از دفاع چپ به خط حمله می رود، وضعیت هجومی پرسپولیس بهتر می شود. آیا تصمیم ندارید از همان ابتدای بازی آقایی را در دفاع چپ به میدان بفرستید و امیری در خط جلو بازی کند؟» گل محمدی در پاسخ به این سوال، اظهار داشت: اجازه بدهیم سرمربیان تصمیم بگیرند. این که یک بازیکن کجا بهتر بازی می کند را فقط کادر فنی می تواند تصمیم بگیرد. آقایی و وحید امیری هر موقع در پستهای خود بازی کردند، موفق بودند. هر دو می توانند به تیم کمک کنند. اگر جلوتر برویم بهتر می توانیم راجع به این مسائل صحبت نماییم.
گل محمدی در مورد مصدومیت سیامک نعمتی و امید عالیشاه تصریح کرد: فعلاً هر دو مصدوم هستند تا ببینیم پس از تعطیلی لیگ وضعیتشان چطور می شود. هر دو بازیکن مهره های مهمی برایمان هستند. متاسفانه هیچکدام را برای بازی فردا نداریم.
سرمربی پرسپولیس در انتها درباره تعطیلی لیگ برتر به خاطر بازی های ملی هم گفت|: سه، چهار بازیکن ما به تیم ملی می روند. اگر تعطیلات با تمام بازیکنان تمرین نماییم شرایط بهتر است ولی مجبوریم سه، چهار بازیکن را در اختیار تیم ملی قرار بدهیم. می توانیم از این تعطیلات خوب استفاده نماییم و تعطیلات به موقعی است.


منبع:

1400/08/14
16:46:28
5.0 / 5
885
تگهای خبر: فوتبال , كیفیت , مكمل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا