ربیعی:

پای بازیکنان جوانم می ایستم

پای بازیکنان جوانم می ایستم

به گزارش ساماس خوزستان سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان بعد از شکست مقابل فولاد، اظهار داشت: من بطور قطع پای بازیکنان جوانم می ایستم.


محمد ربیعی در نشست خبری پس از بازی با تیم فوتبال فولاد خوزستان، اظهارکرد: فکر می کنم با عنایت به شناختی که از شرایط تیم فولاد داشتیم، هدف گذاری ما برای ابتدای بازی این بود که بتوانیم در ۲۰ دقیقه ابتدایی شرایط بازی را به کنترل خودمان درآوریم اما از دقیقه پنج شش بازی توانستیم نسبتا مدار نظم موردنظر و تعداد پاس های متوالی را داشته باشیم و کمی شرایط بازی را کنترل نماییم.
به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، وی بیان نمود: در این نوع بازی ها گل اول خیلی مهم می باشد و متاسفانه در گل اول که دریافت کردیم یک اشتباه بد داشتیم که البته این هم طبیعی است و ناصری بازیکن خیلی خوب و جوان است و من بطور قطع پای بازیکنان جوانم می ایستم. پس از گل اول مجبور بودیم که بازی را به تساوی بکشانیم. در نیمه اول کمی جلوتر بازی کردیم و روی اشتباه و در یک ضد حمله یک موقعیت به حریف دادیم.
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اظهار داشت: در نیمه دوم، تغییر سیستم دادیم و در حالیکه هنوز بازی جا نیفتاده بود، روی اشتباه گل خوردیم. شاید بدترین اتفاقی که می تواند در یک بازی رخ دهد، در این بازی گریبان ما را گرفت. بعد هم دایره فشار را بیشتر کردیم و به گل رسیدیم و بهتر بازی کردیم و به نظرم بازیکنانم در انتهای مسابقه خیلی هیجان زده و هول بازی کردند که اصلا برنامه من به این شکل نلبود و باید با حوصله بازی می کردند.
وی اضافه کرد: سال قبل با فولاد بازی کردیم که در آن مقطع ما به آن برد احتیاج به پیروزی داشتیم و ما بردیم و امروز هم فولاد به این پیروزی نیاز داشت و روی بهتر بازی برای آنها چرخید. نمی توانم از ضعف و اشتباهات خط دفاعی مان غافل شوم. به هر حال خیلی روز بدی داشتند و بطور قطع با این مسئله با جدیت برخورد خواهیم کرد و هم در جهت ترمیم آن جلو خواهیم رفت. به فولاد این برد را تبریک می گویم.
منبع:

1400/08/10
23:03:20
5.0 / 5
476
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا