مصاف سختی با پیکان داریم

مصاف سختی با پیکان داریم

سرمربی تیم والیبال سپاهان اظهار داشت: برتری خوبی مقابل تیم سخت کوش مس کسب کردیم و برای بازی چهارشنبه مقابل پیکان کار سختی داریم.


به گزارش ساماس به نقل از مهر، رحمان محمدی راد در جمع خبرنگاران پس از شکست مس رفسنجان گفت: بازی خوبی بود، نتظار داشتم بازی سختی باشد، باتوجه به بازی هایی که در اصفهان انجام داده بودند می دانستیم تیم باتجربه و خوبی است و بازی خوبی انجام دادند.
وی اضافه کرد: مس در مقاطعی در بازی ما را تحت فشار قرار داد، به جز دو ستی که توانستیم شکل بازی آنها را بهم بریزی در بقیه مقاطع بازی قوی بودند، واقعاً باید به این تیم تبریک بگویم که در نخستین بازی لیگ برتری چنین نمایش خوب و قدرتمندی داشتند.
سرمربی تیم والیبال سپاهان درباب عملکرد تیم خود اظهار داشت: باتوجه به تمرینات و بازی های تدارکاتی که داشتیم انتظار بیشتری از تیمم داشتم، اما برای بازی اول این عملکرد راضی کننده است، با این نتیجه خودمان را برای بازی مقابل پیکان درهفته آینده آماده می نماییم.
وی درباب مشکل سپاهان در خالی ماندن پشت دفاع اظهار داشت: این مساله را قبول دارم اما بازیکنان حریف توپ ها را به گونه ای می زدند که گرفتن آن سخت بود و توقع هم نداشتم بازیکنانم آن توپ ها را بگیرند، اما تعدادی از این توپ ها جمع شد.
در سرویس مشکل داشتیم
محمدی راد در پاسخ این که دلیل خراب شدن گوناگون سرویس ها چیست، اشاره کرد: این مساله در هفته اول مشهود بود، هر بازیکنی که برای سرویس می رود انتظار بهترین عملکرد را از او دارم برای اینکه می خواهیم دریافت تیم حریف را با مشکل مواجه نماییم و با یک دفاع منظم جلوی حملات را بگیریم.
وی درباب مصاف تیمش با پیکان اظهار داشت: با توجه به این که شناختی از پیکان نداریم بازی سختی خواهد بود، امیدوار هستم مقابل این تیم نخست شکل بازی خودرا درست نماییم و پس از آن مواردی که کار کردیم را در زمین پیاده نماییم.
سرمربی تیم والیبال سپاهان با اشاره به حذف دو وقت استراحت فنی از والیبال اشاره کرد: خودم جز حامیان این بحث بودم از اول نیز این دو زمان جنبه تبلیغاتی داشت، الآن نیز دو وقت استراحت برای مربی میزبان و دو تایم وقت استراحت برای تیم حریف در یک ست کافی است.
وی افزود: مس رفسنجان در ست چهارم عملکرد خوبی داشت که اگر در این ست پیروز می شدند برای من قانع کننده بود برای اینکه عملکرد خوبی داشتند، اما دو دفاع و سرویس خوب از بازیکنان باتجربه ما موجب شد تا مس رفسنجان تحت تأثیر قرار بگیرد و بتوانیم نتیجه را به نفع خود عوض نماییم.
محمدی راد درباب عملکرد سامان فاِزی اظهار داشت: فائزی به فرصت بیشتری برای هماهنگی نیاز دارد، شروع خوبی نداشت ولی از عمد به این بازیکن بازی دادم تا فرصت بیشتری برای برگشتن به مسابقه داشته باشد.

1400/08/03
08:51:36
5.0 / 5
1037
تگهای خبر: سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا