۸۰درصد از استخر های قم فعال می باشند

۸۰درصد از استخر های قم فعال می باشند

ساماس: قم رئیس هیئت شنای استان قم با بیان اینکه۸۰ درصد از استخر های استان فعال می باشند، اظهار نمود: با عنایت به ابلاغیه ی دانشگاه علوم پزشکی قم، استخر ها با محدودیت پذیرش حداکثر ۳۰ نفر در هر سانس مبادرت به بازگشایی کرده اند، او همینطور بی خطر بودن استفاده از خدمات استخرها را یاد آور شد و اظهار داشت: با استناد به برخی مقاله های علمی ادعاهایی در خصوص تأثیر کلر بر از بین بردن ویروس کرونا وجود دارد.


حسین حاجی اسماعیلی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه۸۰ درصد از استخر های استان فعال می باشند، اظهار نمود: با عنایت به ابلاغیه دانشگاه علوم پزشکی قم، استخر ها با محدودیت پذیرش حداکثر ۳۰ نفر در هر سانس مبادرت به بازگشایی کرده اند.
وی ضرر های مالی استخرها در اوج فراگیری ویروس کرونا را مورد توجه قرار داد و متذکر شد: با وجود مجوز کنونی فعالیت استخر ها بعضی از استخرها به علت مشکلات مالی مبادرت به بازگشایی نمی کنند.
رئیس هیئت شنای استان به بازگشایی سانس بانوان استخرها هم اشاره نمود و خاطرنشان کرد: با عنایت به استقبال کم بانوان استان از بازگشایی استخر تا اطلاع ثانوی بانوان می توانند صرفاً در ایام پنج شنبه و جمعه از خدمات استخر ها استفاده کنند.
حاجی اسماعیلی بی خطر بودن استفاده از خدمات استخرها را یاد آور شد و اظهار داشت: با استناد به برخی مقاله های علمی ادعاهایی در خصوص تأثیر کلر بر از بین بردن ویروس کرونا وجود دارد.
منبع:

1400/07/26
23:23:06
5.0 / 5
1014
تگهای خبر: پذیرش , پزشك , پزشكی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا