در آستانه آغاز لیگ آزادگان مطرح شد؛

میزبانی قزوین در لیگ آزادگان در انتظار تأیید هیئت فوتبال تهران

میزبانی قزوین در لیگ آزادگان در انتظار تأیید هیئت فوتبال تهران

به گزارش ساماس سرمربی تیم فوتبال شمس آذر اظهار داشت: فرایند خرید تیم فوتبال بادران به صورت کامل انجام شده اما میزبانی قزوین در لیگ آزادگان منتظر تأیید هیئت فوتبال تهران است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، لیگ دسته یک قزوین در حالی از روز شنبه ۲۴ مهر شروع می شود که پیش ازاین قرار بود تیم شمس آذر قزوین با خرید امتیاز تیم بادران تهران، بعنوان نماینده استان قزوین در مسابقات فوتبال لیگ دسته یک کشور حاضر شود.
اما در آستانه دو روز تا آغاز مسابقات لیگ دسته یک، هنوز اثری از نام شمس آذر قزوین در برنامه نیست و طبق برنامه تیم بادران تهران یکشنبه ۲۵ مهرماه در تهران میزبان مس کرمان خواهد بود.
پژواک کرمپور سرمربی تیم شمس آذر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: امتیاز تیم بادران توسط تیم شمس آذر خریداری شده و کارهای نقل انتقال انجام شده است.
وی ضمن اشاره به این که هنوز در برنامه فدراسیون نام بادران وجود دارد و طبق برنامه این تیم میزبان مس خواهد بود اظهار داشت: تأیید و انتقال امتیاز این تیم منوط به اجازه هیئت فوتبال استان تهران است اما این کار تا به امروز انجام نشده است.
سرمربی تیم شمس آذر افزود: منتظر تصمیم هیئت فوتبال تهران هستیم تا هرچه سریعتر با خروج امتیاز تیم بادران از تهران موافقت کند و تنها در این صورت است که می توانیم از تیم های لیگ یک در قزوین میزبانی نماییم.
وی اظهار داشت: هیچ نگرانی از بابت انتقال تیم وجود ندارد و تیم شمس آذر قزوین در لیگ دسته ۱ فوتبال حضور دارد اما با عنایت به مشکلات به وجود آمده پیشبینی می نماییم چند بازی نخست را در تهران میزبان رقبای خود باشیم.
کرمپور بیان نمود: امیدواریم هیئت فوتبال تهران همکاری لازم را با تیم شمس آذر و مردم استان قزوین داشته باشد تا مردم استان قزوین میزبان خوبی برای تیم های حاضر در لیگ آزادگان باشند.
وی در انتها در ارتباط با شرایط تیم هم اظهار داشت: وضعیت تیم خوب است و تمرین های خوبی را پشت سر گذاشته ایم و امیدواریم با رفع مشکلات پیش رو نماینده خوبی برای قزوین در فوتبال کشور باشیم.


منبع:

1400/07/22
13:25:52
5.0 / 5
692
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا