برخی قهرمانان همكاری نكردند؛

مدیرفنی تیم ملی تکواندو: منتظر اعلام تاریخ رقابتهای جهانی هستیم

مدیرفنی تیم ملی تکواندو: منتظر اعلام تاریخ رقابتهای جهانی هستیم

اصغر رحیمی اظهار داشت: با وجود آنکه تاریخ مسابقات جهانی اعلام نشده، برنامه های آماده سازی تیم ملی برای حضور در این مسابقات تدوین شده که پس از تورنمنت های بین المللی تهران شروع می شود.مدیر فنی تیم ملی تکواندو با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: طی دو هفته گذشته جلسات گوناگون و خوبی را با سرمربی تیم ملی داشتیم و درباب مسائل مختلف همچون نحوه برگزاری مسابقات انتخابی و مراحل رسیدن تکواندوکاران به ترکیب اصلی و حتی شرایط انتخاب مربیان تیم ملی مباحث زیادی عنوان شد و در نهایت هم برنامه ریزی لازم صورت گرفت.
وی در مورد انتخاب نفرات شرکت کننده در جام فجر اظهار داشت: تکوندوکارانی که مقرر است در جام فجر شرکت نمایند، با نظر سرمربی تیم ملی با نگاهی به جوانان از بین تکواندوکاران جوان انتخاب شدند و پس از اختتام این رقابتها در صورتیکه شرایط لازم را دشتند در مسابقات انتخابی تیم ملی که تاریخ آن مشخص خواهد شد، شرکت نمایند.
رحیمی به انتخاب همکاران عسکری برای حضور در کادر فنی هم اشاره نمود و اظهار داشت: در این خصوص با چند تن از مربیان و قهرمانان صحبت کردیم و پیشنهاد رسمی برای مساعدت با تیم ملی را ارائه دادیم که برخی دوستان قبول نکرده و علاقه ای به همکاری نداشتند و برخی هم مانند خضرایی به این پیشنهاد پاسخ مثبت دادند. البته که دو مربی که مقرر است جام فجر کنار عسکری حضور داشته باشند، فقط برای همین رقابتهاست. پس از اختتام این سه تورنمنت درباب اعضای کادر فنی با سرمربی تیم ملی به هماهنگی خواهیم رسید.
مدیر فنی تیم ملی تکواندو در آخر اظهار داشت: تاریخ مسابقات قهرمانی جهان مشخص نشده، ولی با توجه به این که WT برای برگزاری این مسابقات تصمیم قطعی گرفته و طبق سوابق قبلی به احتمال زیاد در سه ماه دوم سال آینده میلادی شاهد برگزاری این مسابقات خواهیم بود. در این شرایط و با وجود آنکه منتظر تاریخ دقیق مسابقات هستیم، ولی این موجب نشده که دست روی دست بگذارم، اغلب کشورها درحال برگزاری مسابقات انتخابی و شروع اردوها هستند و این نشان میدهد که همه درحال شروع برنامه های آماده سازی خود هستند. ما نیز برنامه ها تدوین کرده و به زودی اجرا می گردد.

1400/07/20
10:37:40
5.0 / 5
760
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا