عصفوری:

دوچرخه سواران معلول حضور پررنگی در بازی های پارآسیایی چین خواهند داشت

دوچرخه سواران معلول حضور پررنگی در بازی های پارآسیایی چین خواهند داشت

به گزارش ساماس رئیس انجمن پارادوچرخه سواری با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور بعد از 2 سال، اظهار داشت: اهتمام داریم با شناسایی نیروهای مستعد در مسابقات قهرمانی کشور و دعوت به تیم ملی، حضور پررنگی در بازی های پارآسیایی چین داشته باشیم.


فرهاد عصفوری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: برای شناسایی نیروهای مستعد، جوان و انجام کلاس بندی پزشکی در رشته دوچرخه سواری با حمایت فدراسیون دوچرخه سواری اهتمام داریم در اواخر مهر بعد از ۲ سال مسابقات قهرمانی کشور را برگزار نماییم تا افراد بیش تری را به تیم ملی دعوت نماییم و حضور پررنگی در مسابقات آینده و بازی های پارآسیایی چین داشته باشیم.
او اظهار داشت: در بازی های پارآسیایی جاکارتا با اعزام ۵ ورزشکار به یک مدال دست پیدا کردیم، اما این دوره اهتمام داریم تعداد دوچرخه سواران اعزامی خودرا افزایش دهیم و حداقل به دو مدال دست پیدا نماییم.
عصفوری پیرامون این پرسش که آیا از نظر امکانات و تجهیزات با مشکل خاصی مواجه هستید یا خیر؟ اضافه کرد: بعد از تغییرات در فدراسیون دوچرخه سواری حمایت های خوبی از نظر تجهیزات و امکانات داشتیم و شرایط راضی کننده است. خصوصاً از زمان حضور هاشم کندی در فدراسیون که خود مربی و از قهرمانان پیشین رشته دوچرخه سواری است، این حمایت ها بیش تر شده و دیگر مشکلی درباب تجهیزات و امکانات نداریم.
او در آخر اضافه کرد: تلاش بر این است علاوه بر افزایش تعداد دوچرخه سواران معلول، حضور کیفی در مسابقات آینده داشته باشیم و تعداد مدال های خودرا افزایش دهیم.
منبع:

1400/07/13
11:46:35
5.0 / 5
1349
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , تجهیزات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا