در جمع ورزشكاران سیرجانی عنوان شد

دلیل برخی بی اخلاقی ها و کج روی ها در ورزش از زبان وزیر

دلیل برخی بی اخلاقی ها و کج روی ها در ورزش از زبان وزیر

ساماس: کرمان وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: امروز اگر در ورزش مقداری کج روی، بی اخلاقی و ناهنجاری مشاهده می کنید، اینها از زمانی رخ داد که برخی مربیان اخلاقیات، آداب ورزش و رسم پهلوانی را به ورزشکاران یاد ندادند.


"سیدحمید سجادی" شامگاه هفتم مهرماه در جمع ورزشکاران سیرجان و مربیان آکادمی های ورزشی این شهرستان خطاب به ورزشکاران اظهار نمود: از هر زاویه ای که به ورزش نگاه می کنید، باید برایتان پرارزش باشد. باید رشته ورزشی خویش را از ابعاد مختلف همچون تأثیر آن بر زندگی فردی و اجتماعی و... مورد بررسی قرار داده و آنرا آگاهانه انتخاب کنید.
وی افزود: در رشته های ورزشی خود ثابت قدم باشید و به مربیانتان اعتماد کنید و برای کسانی که قدمی برای ایجاد زیرساخت های ورزشی بر می دارند، احترام قائل باشید.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه ورزش با تهذیب و تحصیل هیچ منافاتی ندارد، اظهار نمود: برای تهذیب از مربیانتان کمک بگیرید و کاری بکنید که خانواده هایتان نگران تحصیل و آینده شما نباشند.
وی تصریح کرد: ورزش همه چیز شما نیست بلکه کشور همه چیز شماست و قرار نیست همه ما قهرمان شویم و لازم است به ورزش از ابعاد متعدد نگاه کنید.
سجادی داشتن امید و هدف های بزرگ برای وزرشکاران را الزامی دانست و اظهار داشت: ورزش در دنیا اعتبار زیادی دارد و حتما ایران هم مانند بیشتر کشورها به مرحله ای خواهد رسید که برای ورزشکارانش احترام ویژه ای قائل می شوند.
وی با بیان این مطلب که ورزش بدون حمایت خانواده ها به هیچ جا نمی رسد، خاطرنشان کرد: باید همه باشگاه های ورزشی انجمن اولیا و مربیان داشته باشند.
وزیر ورزش و جوانان خطاب به مربیان ورزشی اظهار داشت: رفتار سازمانی خود در ورزش را تقویت کنید؛ نگاه بدون تبعیض و ورزش پاک و سالم در همه کشورهای دنیا با ارزش است.
وی اضافه کرد: امروز اگر در ورزش مقداری کج روی، بی اخلاقی و ناهنجاری مشاهده می کنید اینها از زمانی رخ داد که برخی مربیان از لحظه آشنایی افراد با ورزش، اخلاقیات، آداب ورزش و رسم پهلوانی را به آنها یاد ندادند.
منبع:

1400/07/08
11:12:17
5.0 / 5
1190
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا