کادر فنی جدید والیبال نشسته زنان و مردان بزودی معرفی می گردند

کادر فنی جدید والیبال نشسته زنان و مردان بزودی معرفی می گردند

به گزارش ساماس، دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان اظهار داشت: کادر فنی جدید والیبال نشسته زنان و مردان برای هدایت تیم در بازیهای آسیا و اقیانوسیه به میزبانی کیش بزودی از طرف فدراسیون معرفی خواهد شد.مسعود حمیدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: باتوجه به مسئولیت هادی رضایی بعنوان سرپرست کل مسابقات والیبال نشسته بازیهای آسیا و اقیانوسیه و نماینده فدراسیون جهانی در این مسابقات که از ۱۸ تا ۲۴ آبان در جزیره کیش برگزار می شود، طبق نشستی که با او داشتیم قرار شد هدایت تیم ملی والیبال نشسته را باتوجه به دو مسئولیت سنگینی که در این بازیها دارد به فرد دیگری موکول گردد.

وی اظهار داشت: هادی رضایی به سبب خستگی بازیهای پارالمپیک توکیو و مسئولیت سرپرست کل کاروان از فدراسیون درخواست نمودند که فعلا نیاز به استراحت دارند، بدین سبب بعد از اختتام مسابقات والیبال نشسته آسیا و اقیانوسیه مشخص خواهد شد که چه کسی مسئولیت تیم والیبال نشسته را در مسابقات جهانی که اسفند ماه در چین برگزار می گردد و همین طور بازیهای پاراآسیایی چین برعهده خواهد گرفت.

دبیر فدراسیون اضافه کرد: مسابقات والیبال نشسته آسیا و اقیانوسیه چون در دو بخش زنان و مردان برگزار می شود، به زودی کادر فنی جدید در هر دو بخش معرفی و زمان برگزاری اردوها نیز اعلام خواهد شد.

حمیدی در آخر همین طور پیرامون این پرسش که آیا تغییراتی در بازیکنان والیبال نشسته جهت شرکت در مسابقات آسیا و اقیانوسیه ایجاد خواهد شد یا خیر؟ اشاره کرد: شاکله اصلی تیم همان بازیکنان حاضر در پارالمپیک توکیو است و تنها چند نفر بازیکن جدید را با هدف پشتوانه سازی و انجام کلاس بندی بین المللی در کیش به اردوی تیم ملی دعوت خواهیم کرد.

منبع:

1400/06/30
18:26:43
5.0 / 5
982
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا