حضور شیمیدر در لیگ بسكتبال منوط به ریشه كن شدن كرونا

حضور شیمیدر در لیگ بسكتبال منوط به ریشه كن شدن كرونا

به گزارش ساماس باشگاه شیمیدر قم ضمن بیان اینكه قرارداد فصل گذشته كادرفنی و بازیكنان خودرا تا سقف 90 درصد پرداخت می كند، اشاره كرد: حضور مجدد این تیم در لیگ به درمان قطعی كرونا بستگی دارد.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، در شرایطی که فعلا زمان برگزاری مجدد رقابت های لیگ برتر بسکتبال ایران به علت شرایط بوجود آمده در کشور بخاطر شیوع کرونا به صورت دقیق مشخص نمی باشد، باشگاه شیمیدر قم اعلام نمود: قرارداد فصل گذشته کادرفنی و بازیکنان خودرا تا سقف ۹۰ درصد پرداخت کرده و تا زمانی هم که وزارت بهداشت اطلاعیه ای در خصوص درمان قطعی کرونا و بازگشایی رقابت های تیمی خصوصا بسکتبال صادر نکند، از حضور در تمامی میادین حرفه ای خودداری خواهد نمود.

طبق اعلام مسؤلان باشگاه شیمیدر، دلیل کاهش ۱۰ درصدی مبلغ قراردادهای بازیکنان و کادرفنی این تیم، نیمه تمام ماندن فصل گذشته رقابت های لیگ به علت شیوع کرونا است. بدین سان قرارداد کادرفنی این تیم تا تاریخ ۹۹/۴/۳۰ و قرارداد بازیکنان این تیم تا تاریخ ۹۹/۵/۱۰ تسویه خواهد شد.

متن اطلاعیه باشگاه شیمیدر به شرح زیر است:

"با توجه به مصاحبه غیر مسئولانه یک بازیکن جیب نگر که در طول فصل نیز عملکرد بسیار نامناسبی برای باشگاه داشته و حتی عاجز از یک حرکت ساده سه گام بوده ولی در مقابل، گرفتاری های زیادی را از ناحیه رفتارهای ناهنجار غیر ورزشی برای مجموعه تیم و باشگاه بِوُجود آورده مع الوصف روابط عمومی باشگاه شیمیدر اعلام می دارد که علیرغم متوقف گردیدن مسابقات لیگ سراسری و قرار گرفتن دنیا در حالت فورس ماژور و خسارت های ناشی از آن که بر پیکره باشگاهها وارد آمده و نهایتاً هزینههای سنگین و بیحاصلی که پیامد انتشار ویروس ویرانگر کرونا بود جهت تنویر افکار عمومی هواداران بسکتبال و سوالات گوناگونی که از مسئولین باشگاه به عمل میآید، هیئت مدیره باشگاه طی تصمیمی مراتب ذیل را در جهت تسویه حساب قراردادهای کادرفنی و بازیکنان محترم اعلام می دارد:

الف- قراردادهای کلیه اعضای کادرفنی در تاریخ ۹۹/۴/۳۰ و درصورت امکان زودتر از آن تاریخ تا سقف ۹۰% تسویه و ۱۰% به دلیل نیمه کاره رها شدن مسابقات لیگ از حساب اعضای محترم کسر خواهد شد.

ب- قراردادهای کلی بازیکنان "با نظر کادرفنی و تایید هیئت مدیره" در تاریخ ۹۹/۵/۱۰ و درصورت امکان زودتر از آن تاریخ تا سقف ۹۰% قراردادها تسویه حساب به عمل خواهد آمد. لازم به ذکر است عملکرد بازیکنها و شاخص های مربوطه تعیین کننده اصلی در این مهم خواهد بود و حداقل ۱۰% از کلیه قراردادها بابت سهم و مشارکت بازیکن نسبت به تعطیلی لیگ برتر کسر خواهد شد.

ضمناً باشگاه شیمیدر جهت پیشگیری از نتایج حاصل از شیوع کرونا تا ریشه کن شدن و یا اعلام درمان قطعی این بیماری واگیردار از سوی وزارت بهداشت از حضور در کلیه مسابقات رسمی معذور خواهد بود."

منبع:

1399/03/13
23:22:20
5.0 / 5
1579
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا