در گزارش ساماس عنوان شد:

جزییات دلیلهای جدایی هافبک استقلال

جزییات دلیلهای جدایی هافبک استقلال

ساماس: مسعود ریگی ادعای معاون اجرائی باشگاه استقلال درباب پیشنهاد نجومی به استقلال را رد کرد تا چالشی جدید در این خصوص ایجاد شود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، ناصر فریاد شیران معاون اجرائی باشگاه استقلال که این روزها فعال ترین عضو این باشگاه در رسانه هاست، شب گذشته و در صورتیکه انتظار می رفت مدیر عامل یا رئیس هیات مدیره استقلال در نخستین برنامه زنده در رسانه ملی حضور یافته و در امتداد دلجویی از هواداران بابت حذف از آسیا عذر خواهی کند، روی آنتن آمد.
معاون اجرائی باشگاه که بیشتر اهتمام در توجیه شرایط داشت، درباب نقل و انتقالات که به زعم کارشناسان قابل قبول نبوده، توجیهاتی داشت و که مهم ترین آن پیشنهاد نجومی بین ۱۵ تا ۲۰ میلیارد از طرف ریگی بود؛ که این ادعا بلافاصله با واکنش پیامکی ریگی به مجری برنامه مواجه گردید و هافبک پیشین آبی پوشان که بی حاشیه ترین و کم حرف ترین بازیکن فوتبال ایران است، این ادعای معاون را تکذیب نمود.
در این خصوص خبرنگار مهر پیگیری های لازم را کرد و مشخص شد مسعود ریگی هیچ گاه مذاکراتی مستقیم با مدیران استقلال نداشته و مذاکرات وی تنها بوسیله مدیر برنامه وی پیش رفته.
مدیر برنامه مسعود ریگی نیز در همین خصوص به خبرنگار مهر اظهار داشت: تنها یک دفعه مستقیم به خاطر ریگی مذاکره کردیم که در جلسه مذاکره اصلاً معاون اجرائی باشگاه حضور نداشت. در آن جلسه هم ما هیچ پیشنهاد مالی ندادیم و این باشگاه استقلال بود که به ما پیشنهاد مالی داد. البته این را کتمان نمی کنم که این پیشنهاد کمتر از حد انتظار بود، اما هم برای ما و هم برای آنها قابل رایزنی و به نتیجه رسیدن بود.
طاحونی مدیر برنامه های رسمی مسعود ریگی اظهار داشت: بعد از دریافت پیشنهاد استقلال، بدون آنکه پیشنهادی بدهم تمدید قرارداد را موکول به جلسه بعدی با حضور ریگی کردم. جلسه ای که هیچ گاه برگزار نشد. چند روز بعد که برای عقد قرارداد بازیکن دیگری در باشگاه استقلال بودم، بعد از نهایی شدن قرارداد این بازیکن جدید تمدید ریگی را هم پیگیری کردم که هیچ گاه پاسخ روشنی به من ندادند. البته که تا آن روز خیلی زود بازیکنی بجای ریگی گرفته بودند تا این حس ایجاد شود که آنها اصراری هم بر حفظ ریگی ندارند و این حس به خود ریگی هم منتقل شد تا باوجود میل باطنی اش از این تیم جدا شود.
وی بیان داشت: ریگی و من اصلاً پیشنهاد مالی به باشگاه ندادیم که این پیشنهاد نجومی باشد یا فرا نجومی. ریگی به دنبال رقمی بود که عرف و معمول باشد. او دو فصل با کمترین پول یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و بیشترین بازی ها را کرد. خود ریگی هم انتظار برخورد مناسب تری داشت و تصورش این بود حداقل باشگاه برای راضی کردنش یک نشست مشترک بگذارد، که این اتفاق نیفتاد. ریگی به آسانی در استقلال می ماند، اگر آنها می خواستند.

1400/06/23
10:39:46
5.0 / 5
763
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا