در آستانه رقابتهای جهانی؛

تدوین برنامه های ویژه تمرینی برای آزادکاران اردونشین

تدوین برنامه های ویژه تمرینی برای آزادکاران اردونشین

تمرینات تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، آخرین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت های جهانی نروژ در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده درحال پیگیری است.
نفرات حاضر در اردو با صلاحدید کادر فنی امروز استراحت می کنند و بامداد فردا در تمرین مرور فن هدفمند شرکت می کنند. آزادکاران عصر فردا استراحت می کنند تا خویش را برای برنامه ی ویژه کادر فنی که روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری انجام می شود آماده کنند.
بر این اساس روز چهارشنبه بامداد و پس از ظهر تمرین کشتی در حالت شبیه سازی حضور در مسابقات برگزار می شود، نفرات حاضر در اردو بامداد پنج شنبه استراحت می کنند و عصر پنجشنبه هم ادامه تمرین کشتی در حالت شبیه سازی مسابقه به انجام می رسد.
علیرضا سرلک، یونس امامی و مجتبی گلیج با نظر کادر فنی به خاطر مصدومیت های جزئی تمرینات کنترل شده را برگزار می کنند تا خویش را برای برگزاری تمرین شبیه سازی مسابقه آماده کنند.
تمرینات پر فشار ملی پوشان در این چند روز ادامه خواهد داشت و در ایام پایانی اردو به تدریج از فشار تمرینات کاسته تا ملی پوشان مهیای حضور در رقابت های جهانی نروژ شوند.
با توجه به شرایط شیوع کرونا و اهمیت حفظ سلامت ورزشکاران این اردو تا اعزام به رقابت های جهانی ادامه خواهد داشت و با صلاحدید کادر فنی، استراحت اردویی برای ملی پوشان در نظر گرفته شده است.


منبع:

1400/06/22
10:43:00
5.0 / 5
1064
تگهای خبر: سلامت , شبیه سازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا