عجایب شهر!

عجایب شهر!

ساماس: اخبار عجیبی که هر روز از باشگاه تراکتور به گوش می رسد نشان میدهد که آینده خوبی در انتظار پرشورها نیست.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، تراکتور همیشه با حواشی گوناگونی دست و پنجه نرم می کرده اما حواشی این باشگاه هیچگاه به عجیبی اتفاقاتی که بعد از اختتام لیگ بیستم رخ داده، نبوده است. از انتخاب مربی مانند فراز کمالوند که در سالهای اخیر عملکرد درخشانی نداشته است بعنوان سرمربی تا جدایی یکی بعد از دیگری بازیکنان تراکتور در شرایطی که پنجره نقل و انتقالات این تیم بسته است، دست به دست هم داده که حتی پرشورترین پرشور تبریز هم آینده خوبی برای تیمش متصور نباشد.
جدال اکبر ایمانی با جمشید نظمی و فراز کمالوند تازه ترین اتفاق عجیبی است که در باشگاه تراکتور رخ داده است؛ جدالی که ابتدا اهتمام شد پنهان بماند و به خوشی تمام شود اما به یک باره مانند دملی چرکین سر باز کرد و به مزاق هیچکس خوش نیامد. ماجرا از جایی آغاز شد که اکبر ایمانی، هافبک تراکتور بعد از شروع مجدد تمرینات تراکتور به تمرینات نرفت. این اتفاق در نهایت واکنش جمشید نظمی، مدیرعامل تراکتور را به همراه داشت و او عنوان نمود که ایمانی درگیر مشکل مالی است و بعد از جلسه ای که با او داشتند، این مشکل حل شده و او به تمرینات اضافه خواهد شد. او هم چنین اعلام نمود که رضایت نامه ی این بازیکن صادر نخواهد شد.
ایمانی، نظمی و کمالوند چند روز بعد از این اظهارات با همدیگر جلسه ای برگزار کردند و درخواست ایمانی در این نشست به اطلاع کمالوند، سرمربی تیم رسید که این درخواست، افزایش رقم قرارداد ایمانی در لیگ بیست و یکم از ۴ میلیارد تومان به هفت میلیارد تومان بوده است. در نهایت هم نظمی و کمالوند با طور قاطع با این درخواست مخالفت می کنند و کمالوند عنوان می کند که او به ایمانی نیاز دارد و این بازیکن باید در تراکتور بماند.
یک طرف این ماجرا، درخواست اکبر ایمانی است که اگر منطقی به آن نگاه شود، باشگاه تراکتور حق دارد که با درخواست این بازیکن مخالفت کند چونکه باید با این رویه بسیار غلط که بازیکنان ایرانی پیش گرفتند و می کوشند با قراردادن باشگاه مقابل هواداران به خواسته های شان برسند، مقابله شود. مگر اکبر ایمانی پارینه و زمانی که قراردادش باردیگر تنظیم شد از تورم ایران غافل بود که حالا کاسه چه کنم، چه کنم دست گرفته است؟ هم چنین کاهش درآمدها در همه گیری کرونا موجب شد که باشگاه ها و بازیکنان تعامل بیش تری با هم داشته باشند و همین موضوع موجب شد که بسیاری از ستارگان فوتبال برای مساعدت با باشگاه های شان قید قسمتی از قراردادشان را بزنند؛ اتفاقی که در ایران نه فقط رخ نداد، بلکه برعکسش به وفور دیده می شود.
این ماجرا اما طرف دیگری هم دارد، جایی که در فایل صوتی انتشار یافته از جلسه -که بنظر می رسد توسط جمشید نظمی ضبط شده و بخش هایی از آن حذف شده - کمالوند چک و چانه های مالی با ایمانی را می زند و نظمی در این بحث دخالت آن چنانی ندارد. نکته ای که در ابتدای فایل صوتی بیشتر به چشم می خورد، چونکه بنظر می رسد جلسه برای آگاه کردن کمالوند از درخواست ایمانی تشکیل شده و مقرر است کمالوند حرف نهایی را در مورد رقم قرارداد ایمانی بزند که همچنین هم می شود. قبل از این و در زمان شروع به کار کمالوند شایعاتی در خصوص قول این سرمربی برای آوردن اسپانسر به تراکتور وجود داشت که توسط نظمی نصفه و نیمه تکذیب شد اما جوش و خروش کمالوند هنگام صحبت کردن با ایمانی نشان میدهد که او بیش تر از مسائل فنی در تراکتور نقش دارد.
طبق اعلام اکبر ایمانی، باشگاه تراکتور برای صدور رضایت نامه او مبلغ ۲۰ میلیارد تومان طلب کرده تا اگر مقرر است ایمانی از این تیم جدا شود، از انتقالش همانند انتقال تیکدری درآمدزایی کنند. البته درآمدزایی بوسیله فروش ستاره های تیم در شرایطی که تراکتور ۲۳ شهریور باید در قالب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان برود، دردی را دوا نمی نماید. تا حالا دژاگه، شجاعی، خانزاده، بوحمدان، تیموری، فخرالدینی و تیکدری در شرایطی که تراکتور به سبب پنجره بسته نقل و انتقالاتی نمی تواند بازیکن جذب نماید از این تیم جدا شده اند و شرایط دو ستاره دیگر این تیم یعنی ایمانی و عباس زاده در هاله ای از ابهام است. طبق اعلام جمشید نظمی، غیبت عباس زاده در تمرینات تراکتور تا امروز (چهارشنبه) ۱۰ شهریور موجه است.
منبع:

1400/06/10
11:44:04
5.0 / 5
760
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا