وعده دولت محقق نشد؛

بودجه 200 میلیارد تومانی به ورزشگاه آزادی نرسید

بودجه 200 میلیارد تومانی به ورزشگاه آزادی نرسید

ساماس: وعده ای که رییس پیشین سازمان برنامه و بودجه در خصوص اختصاص بودجه 200 میلیارد تومانی به ورزشگاه آزادی داده بود، محقق نشده است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، «اختصاص بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی» وعده ای بود که محمدباقر نوبخت رییس پیشین سازمان برنامه و بودجه در حضور مدیران ورزش کشور وعده آنرا داده بود.
این وعده سه ماه پیش در جریان بازدید مسعود سلطانی فر وزیر پیشین ورزش و سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک از اردوی المپیکی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی توسط محمدباقر نوبخت عنوان شد اما تا به امروز که وی جای خودرا به مسعود میرکاظمی رییس جدید سازمان برنامه و بودجه در دولت سیزدهم داده، محقق نشده است.
قدرت الله سیف مدیر ورزشگاه آزادی در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید این مطلب اظهار داشت: پس از وعده ای که از جانب دولت برای تخصیص بودجه ویژه به ورزشگاه آزادی داده شده بوسیله شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پیگیری های لازم را برای دریافت این بودجه انجام دادیم تا بتوانیم از آن برای بازسازی و بهینه سازی ورزشگاه آزادی استفاده نمائیم اما با وجود پیگیری های لازم این مهم تا اختتام دولت محقق نشد.
وی اشاره کرد: البته وعده تخصیص بودجه از جانب دولت مطرح شده و بنا بر این قاعدتاً باید محفوظ باشد. بنا بر این پس از جابه جایی دولت هم بوسیله مکاتبه با سازمان برنامه و بودجه پیگیر دریافت آن خواهیم بود.
مدیر ورزشگاه آزادی اصرار کرد که از بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی تخصیصی دولت برای بازسازی و بهینه سازی این مجموعه استفاده خواهد شد.


منبع:

1400/06/08
10:24:03
5.0 / 5
1148
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا