توضیحات مدیرعامل استقلال درباب آخرین وضعیت این تیم

توضیحات مدیرعامل استقلال درباب آخرین وضعیت این تیم

ساماس: مدیرعامل باشگاه استقلال درباب آخرین وضعیت این تیم در نقل و انتقالات صحبت هایی کامل انجام داد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال درباب آخرین اتفاقات مربوط به این باشگاه و به ویژه درمورد اخبار نقل و انتقالات، توضیحاتی مبسوط ارائه داد که شرح آنرا در زیر می خوانید.
هم قسم شدیم فصل خوبی داشته باشیم
مدیرعامل استقلال که در برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، سخنان خودرا اینچنین شروع کرد: به اتفاق هیات مدیره و کادر فنی هم قسم شدیم که در فصل نقل و انتقالات به شکلی عمل نماییم که هم در بازی های آسیایی و هم در بازی های پیش رو در فوتبال کشور بتوانیم نتایج خوبی رقم بزنیم.
راهی جز ترانسفر برای درآمدزایی نداریم
وی درباب ترانسفر قایدی اظهار داشت: قایدی را به باشگاه شباب الاهلی ترانسفر کردیم. در باشگاه های ایرانی راه های درآمدزایی محدود است. این راه ها خلاصه می شود به اسپانسر که خیلی قابل توجه نیست، فروش محصولات باشگاه که به سبب فقدان قانون کپی رایت ما اصلاً نداریم، حق پخش تلویزیونی که نداریم و بلیط فروشی که آن هم مدتی است به سبب شرایط کرونائی باشگاه ها از آن محروم هستند.
یکی از این راه ها ترانسفر هست که ما درباب قایدی از آن استفاده کردیم و خدا را شکر عددی که بابت ترانسفر قایدی برای استقلال ایجاد درآمد می کند، عدد خوب و قابل توجهی هست.
شیمبا را استقلالی بدانید
مددی درباب پر کردن خلاء قایدی اشاره کرد: درباره جانشینان قایدی با شیما حدود ۱۰ روز است مذاکراتی انجام دادیم و اگر مشکل خاصی پیش نیاید شیمبا را باید بازیکن استقلال بدانیم که در یکی دو روز آینده نهایی اش مشخص می شود. ضمن این که ما امین قاسمی نژاد را هم با نظر سرمربی به تیم اضافه کردیم تا با تقویت خط حمله خلا بازیکنی مثل قایدی احساس نشود.
قاسمی نژاد رقم رضایتنامه اش را خودش پرداخت کرد
مدیرعامل استقلال درباب نحوه استقلالی شدن قاسمی نژاد با توجه به این که چند روز پیش از این اتفاق مجیدی از عدم وجود نام این بازیکن در فهرست خودش آگاهی داده بود، توضیح داد: امین قاسمی نژاد قبلاً مشکل رضایتنامه داشت و ما خیلی پیگیری کردیم. عدد رضایتنامه ایشان زیاد بود و با عددهای ما نمی خواند و در نهایت خود این بازیکن با باشگاه قبلی اش توافق کرد و رضایتنامه اش را پرداخت کرد و پس از توافق با پدیده ما با او عقد قرارداد کردیم.
ممنوعیت جذب بازیکن خارجی نداریم
مددی درباب جذب بازیکن و مربی خارجی اظهار داشت: مشمول ممنوعیت جذب بازیکن خارجی نیستیم چون پرونده باز قطعی شده نداریم و فقط دو پرونده درحال بررسی داریم. از همین رو توانستیم با شیمبا که یک بازیکن خارجی است وارد مذاکره شویم. ضمن این که با یک بازیکن شاغل در لیگ پرتغال را درحال مذاکره هستیم که اگر مشکلی پیش نیاید در یکی دو روز آینده نهایی می شود.
تمدیدی ها و بازیکنان جدید
مدیرعامل آبی ها اظهار داشت: بازیکنان تمدیدی ما حسینی رضاوند و یزدانی بودند؛ خروجی های قطعی هم میلیچ دیاباته قایدی و نادری هستند. بازیکنان جذب شده تا این لحظه علیرضا رضایی، زبیر نیک نفس، عارف آقاسی، امین قاسمی نژاد، امیر حسین حسین زاده و محمد رضا آزادی هستند.
بازیکنانی که با آنها درحال مذاکره هستیم عبارتند از جعفر سلمانی، ابوالفضل جلالی، شیبما و حردانی. رشید مظاهری هم با ما قرارداد دارد و بستگی دارد روزهای آینده چه اتفاقاتی بیفتد. نشست هایی با مدیر برنامه او و خودش داشتیم و در آن جلسه علاقمندی اش را برای جدایی اعلام نموده و ماهم شروط خودمان را داریم.
در خصوص جذب جعفر سلمانی هم ۹۰ درصد راه را رفته ایم و اگر مشکلی پیش نیاید باید او را استقلالی دانست.
قرارداد «پین» ارسال شد
وی درباب گابریله پین توضیح داد: نسخه ویرایش شده قرارداد او سه روز پیش به ایمیل ایشان ارسال شده و منتظریم یا اصلاح یا امضا کنند تا ما هم امضا نماییم و نهایی شود.
توضیحات مدیرعامل استقلال درباب کارگزار
مددی خاطرنشان ساخت: باید از شرکت کارگزار و مدیریت آن تشکر کنم. فصل گذشته خیلی زحمت کشیدند و ما را کمک کردند و با نشست هایی که داشتیم قول همکاری دادند. همیشه ما و باشگاه رقیب مشکلات مالی را داریم اما باید این مشکلات مالی را مدیریت کرده و در این فضای اقتصادی باشگاه را در پیش ببریم.
مدل جدید قراردادها
مدیرعامل استقلال درباب نحوه عقد قراردادها اظهار داشت: درباره مدلهای جدید قراردادی در این فصل وضعیت خاصی پیش آمد. برخی باشگاه ها به صورتی حرکت کردند که ارقام بازیکنان بالا رفت و ما در جذب بازیکن گرفتار مشکل شدیم.
ما به اقیانوس منابع مالی متصل نیستیم، نه حواله خودرو داریم، نه حواله فولاد داریم، نه دلار داریم و هرچه هست همین قرارداد است. در این قراردادها یک رقم پایه تعیین می نماییم و یک رقمی را هم مزد بر عملکرد قرار می دهیم و بازیکن برمبنای تعداد بازی مزد بیشتری دریافت می کند تا عدد منطقی به هر بازیکن پرداخت کرده باشیم.
خیلی سخت بود این روش را جا بیندازیم چون باشگاه های رقیب اعدادی پیشنهاد می دادند که در توان ما نبود. اما اینجا استقلال است و هر بازیکنی عرق استقلالی داشته باشد باید از برخی مسائل عبور کند. سخت بود اما قراردادها را درست کردیم.
۳ بازیکن نزدیک به جدایی
مددی درباب احتمال جدایی بازیکنان اظهار داشت: اسماعیلی و مطهری در فهرست تمدیدی ها حضور ندارند و سرمربی محترم نظری روی این دو بازیکن ندارد و احتمال جدایی آنها هست. شجاعیان هم از ابتدا در فهرست مجیدی نبود. مسعود ریگی هم متاسفانه عدد قراردادی اش بالا است و ما توان پرداخت آنرا نداریم. عدد پیشنهادی ریگی با ما همخوانی نداشت و قادر به پرداخت آن نبودیم.
کمپ حجازی
مدیر آبی ها در خاتمه درباب کمپ حجازی اظهار داشت: ما دوست داریم به کمپ حجازی برویم اما آنجا قبلاً تا آخر ۱۴۰۰ در اجاره بخش خصوصی در آمده و ما عملاً نمی توانیم اقدامی انجام دهیم. در چند نوبت با مستاجر مذاکراتی داشتیم اما موفق به اقاله نبودیم و باید تا اختتام مدت اجاره صبر نماییم.


منبع:

1400/06/05
23:12:47
5.0 / 5
1078
تگهای خبر: شركت , فوتبال , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا