قبل از بازی با سوریه؛

تیم ملی فوتبال ایران تنها سه روز با تمام بازیکنان تمرین می کند

تیم ملی فوتبال ایران تنها سه روز با تمام بازیکنان تمرین می کند

به گزارش ساماس سرپرست تیم ملی فوتبال اظهار داشت: اردوی خویش را روز سوم شهریور با بازیکنان داخلی آغاز می نماییم و روز هشتم شهریور لژیونرها به اردو اضافه می شوند.به گزارش ساماس به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: دو نشست مهم در جهت برنامه های تیم ملی فوتبال با رئیس فدراسیون و برنامه ریزی لیگ فوتبال با مسئول کمیته مسابقات برگزار کردیم. اولین جلسه در ارتباط با بررسی برنامه های تیم ملی فوتبال بود که شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون و دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی در این نشست موارد مختلف تیم ملی را مورد ارزیابی قرار دادند. در واقع مسائل مورد نظر از جانب اسکوچیچ عنوان شد و رئیس فدراسیون فوتبال قول هر گونه اقدام لازم جهت حل موارد درخواستی سرمربی تیم ملی فوتبال را داد.
وی افزود: نشست خوبی بود. از این که رئیس فدراسیون پیگیر امور تیم ملی فوتبال است و حمایتش را در هر شرایطی از این تیم دریغ نمی کند و تمام وقت برای امورات و برنامه های تیم ملی وقت می گذارد، جای خرسندی دارد. دراگان اسکوچیچ از وقت و حمایتی که رئیس فدراسیون می گذارد بسیار خشنود است.
سرپرست تیم ملی فوتبال در ادامه در مورد برگزاری نشست با سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال اظهار داشت: در این نشست به بررسی برنامه های لیگ فوتبال در فصل آتی پرداختیم. با عنایت به این که مسابقات تیم ملی و بازی های «فیفا دی» را پیش رو داشته، این جلسه برگزار شد تا به بررسی نحوه برگزاری رقابت های لیگ بپردازیم که خوشبختانه توافقات خوبی در این حوزه صورت گرفت تا هم باشگاه ها و هم تیم ملی متضرر نشوند.
خورشیدی در انتها اظهار داشت: بحث دیگری که مورد بررسی قرار گرفت، برنامه ریزی شروع اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بود. مینی کمپ خویش را از روز ۳ شهریور با حضور بازیکنان داخلی برگزار کرده و سپس از روز ۸ شهریورماه با حضور کلیه بازیکنان تمرینات در مرکز ملی فوتبال برگزار می گردد. تمام تلاش خویش را به کار گرفته ایم تا تدارکات خوبی برای تیم ملی در دیدارهای پیش رو مقابل عراق و سوریه صورت بگیرد.
به گزارش ساماس به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال ایران روزهای ۱۱ و ۱۶ شهریور در مرحله سوم انتخابی جام جهانی به ترتیب به مصاف سوریه و عراق می رود.


منبع:

1400/05/26
21:12:16
5.0 / 5
1045
تگهای خبر: سایت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا