بعد از اختلاف فوتسالی ها؛

عزیزی خادم کمیته فوتسال را تهدید کرد

عزیزی خادم کمیته فوتسال را تهدید کرد

به گزارش ساماس پس از اختلافات بوجود آمده در کمیته فوتسال، رییس فدراسیون فوتبال جلسه ای با اعضای این کمیته برگزار کرد و اظهار داشت: هرکسی نمی تواند کار کند، برود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، برخی از اعضای کمیته فوتسال با رییس این کمیته بر سر عدم برگزاری جلسات و تصمیم گیری های شخصی اختلافاتی داشتند. این اختلافات منجر به استعفای شفاهی چند عضو و دخالت شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال شد تا امروز جلسه ای بین فوتسالی ها و عزیزی خادم اجرا شود.
عزیزی خادم در این نشست آب پاکی را روی دست مسئولان کمیته فوتسال ریخت و اصرار کرد که هرکسی نمی تواند کار کند، از این کمیته جدا شود.
عزیزی خادم اظهار داشت: چیدمان کمیته فوتسال برای ما بسیار مهم بود که چگونه باشد و ترکیبی از هیات رییسه، استانها، باشگاه ها و قهرمانان را در ترکیب کمیته داشته باشیم. کار با این فدراسیون سخت نیست و هر برنامه قبل از اجرا، کارشناسی درست، دقیق و سریع می شود. طبق اساسنامه، کمیته سیاستگذاری می کند و مسئولیت اجرا با دپارتمان است. تیم ملی فوتسال و لیگ فوتسال اهمیت بسیار زیادی دارد و هر اقدامی که در جهت افرایش سطح کیفی نیاز باید را حمایت می نماییم.
وی اشاره کرد: رویکرد فدراسیون عدم سفارش پذیری و شفافیت است. ضمن این که تاکید کردیم جلسات باید برنامه محور باشد.
رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: ما در ادامه برنامه های توسعه محور فدراسیون موضوع استعدادیابی فوتبال و فوتسال بانوان و آقایان ماموریت ویژه ای به پلتفرم فدراسیون داده ایم. قبل از این بخش استعدادیابی فاقد اعتبار جداگانه بود، اما الان چندین میلیارد اختصاص پیدا می کند.
«مسئولیت تیم های ملی همیشه با فدراسیون فوتبال بوده است.» عزیزی خادم با بیان این مطلب گفت: کمیته ها بازوان مشورتی ما در زمینه سیاستگذاری هستند و منتظر برنامه یک ساله کمیته فوتسال هستیم. ضمن این که بدون تعارف گفتیم هر کسی نمی تواند کار کند به آسانی از یکدیگر خداحافظی می نماییم. حجم کار بسیار بالا است. در بخش تیم های ملی مسئولیت با رییس فدراسیون است، اما مشورت کارشناسی می گیرم. در همه حوزه ها چارچوب مشخص است و هر جا نیاز به کمک من باشد، هستم. ضمن این که کامرانی فر نیز مسلط است و هر جا لازم باشد با قدرت پای کار است.


منبع:

1400/05/20
23:55:55
5.0 / 5
896
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا