پیشنهادم كاهش ۵۰ درصدی قرارداد بود

اشک های بی امان در نشست خبری

اشک های بی امان در نشست خبری

لیونل مسی ستاره آرژانتینی پس از جدایی از تیم فوتبال بارسلونا با گریه در نشست خبری حاضر شد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا پس از ۲۱ سال حضور در این تیم سرانجام به علت قوانین لالیگا مجبور به جدایی از بارسا شد.
هرچند هنوز مقصد مسی به صورت رسمی اعلام نشده است اما این بازیکن امروز در نشست خبری حاضر شد تا در مورد جدایی اش صحبت کند.
مسی در بخشی از این نشست خبری گریه کرد و اشکهایش فضای سالن را تحت تأثیر خود قرار داد. حاضران در سالن همچون خبرنگاران و بازیکنان تیم بارسلونا برای لحظاتی ایستاده او را تشویق کردند.
مسی در من متقاعد شده بودم که اینجا در بارسلونا بمانم. اینجا خانه من است، خانه ما.
ستاره آرژانتینی اضافه کرد: من می خواستم در بارسا بمانم و این برنامه بود … و امروز پس از تمام زندگی ام در اینجا باید خداحافظی کنم.
وی در بخشی از صحبت های خود خاطرنشان کرد: من واقعاً ناراحت هستم چونکه نمی خواستم این باشگاه را ترک کنم. من بارسلونا را دوست دارم و می خواستم بمانم، قرارداد من آماده بود. من هر کاری از دستم برآمد برای ماندن انجام دادم.

مسی ضمن اشاره به توافقاتش با بارسلونا برای ادامه همکاری و مانعی که قوانین لالیگا برای ادامه کار ایجاد کرد، اظهار داشت: قرارداد من منعقد شد. همه چیز انجام شد. می خواستم بمانم و وقتی از تعطیلات بازگشتم این کار به اتمام رسید.
وی در مورد مقصد آینده اش و احتمال حضور در پاری سن ژرمن فرانسه تصریح کرد: بله، پاری سن ژرمن یک احتمال است. هم اکنون هیچ چیز تایید شده ای نیست. پس از بیانیه بارسلونا، تماسهای زیادی دریافت کردم. ما در مورد آن صحبت می نماییم.
خبرنگاری از مسی در مورد بازگشتش به نیوکمپ برای خداحافظی با هواداران این تیم سوال کرد. مسی در پاسخ اظهار داشت: این آرزوی من است و هر زمانی که بخواهند می آیم.
وی در واکنش به تصویری که از وی در جمع چند بازیکن پاری سن ژرمن انتشار یافته بود و ارتباطش با انتقال به این تیم پس از جدایی از بارسا، تصریح کرد: آن عکس کاملا اتفاقی بود. من با دوستانم آنجا بودم و تصمیم گرفتیم عکس بگیریم... آنها به من گفتند: "بیا پاریس!" اما این فقط یک شوخی بود، ما در تعطیلات بودیم.

مسی همینطور به خبر درخواستش برای کاهش ۳۰ درصد از دستمزدش در بارسلونا واکنش نشان داد و اظهار داشت: خبر در ارتباط با درخواست بارسلونا و لاپورتا از من برای کاهش ۳۰ درصدی دستمزدم کاملا جعلی است. این یک دروغ است. من پیشنهاد دادم قراردادم ۵۰ درصد کاهش پیدا کند و سپس آنها چیز دیگری از من نخواستند.
این ستاره آرژانتینی همینطور با اشاره به اینکه به هر تیمی برود مقابل بارسلونا رقابت می کند و دنبال برد خواهد بود، در مورد مقصد آینده اش اظهار نمود: مشخص نمی باشد. این مورد به وضعیت بدنی ام بستگی دارد ولی مصدومیتی ندارم و خواهیم دید که چه خواهد شد.

1400/05/17
18:05:01
5.0 / 5
1110
تگهای خبر: زندگی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا