تاكید بر حفظ بازیكنان فصل گذشته؛

برنامه فراز کمالوند برای اجرای وعده دوساله قهرمانی تراکتور

برنامه فراز کمالوند برای اجرای وعده دوساله قهرمانی تراکتور

ساماس: سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز استراتژی خودرا برای ارائه فهرست نهایی بازیکنان فصل آینده مشخص کرد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، تیم فوتبال تراکتور تبریز یک روز بعد از اتمام بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر بعنوان تیم چهارم جدول تصمیم به تغییر سرمربی خود گرفتند تا یک دفعه یگر فراز کمالوند هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.
کمالوند در اولین تصمیم خود از جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه خواست تا مانع از خروج بازیکنان این تیم شود. او که در گفتگویی با سایت باشگاه خواهان حفظ بازیکنانی نظیر محمدرضا اخباری شده بود می خواهد جلساتی را با آنها برگزار کند.
سرمربی تراکتور تبریز می خواهد با حفظ اسکلت این تیم چند بازیکن دیگر را هم جذب کرده تا با آنها بتواند وعده خود در خصوص قهرمان کردن تراکتور بعد از دو سال را عملی کند.
کمالوند در حالی خواهان جذب حداقل هفت بازیکن برای تیمش شده است که این باشگاه همچنان با مشکل نقل و انتقال بازیکن به سبب عدم پرداخت مطالبات خارجی های پیشین روبرو است و تکلیف ثبت قرارداد تازه واردها نامشخص است. کادر فنی تراکتور در خطوط سه گانه تصمیم به جذب بازیکن دارند تا بتوانند تاکتیک های خودرا آسان تر در مسابقات پیاده کنند.

1400/05/14
17:46:00
5.0 / 5
981
تگهای خبر: سایت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴