رئیس فدراسیون قایقرانی:

آقامیرزایی کم فروشی نکرد

آقامیرزایی کم فروشی نکرد

به گزارش ساماس علیرضا سهرابیان می گوید فدراسیون قایقرانی کار خویش را برای بازی های آسیایی شروع کرده است و قایقرانان توانایی کسب مدال و ارتقاء رنکینگ در این بازی ها را دارند.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی در مورد عملکرد علی آقا میرزایی، ملی پوش ایران در کایاک ۱۰۰۰ متر که از صعود به نیمه نهایی بازماند، اظهار داشت: پسرمان تمام تلاش خویش را کرد و نتیجه بسیارخوبی هم به دست آورد. در گروهش کسانی بودند که برنز المپیک ریو و قهرمانی جهان را داشتند. خدا را شکر کم فروشی نکرد و تمام تلاش خویش را به کار گرفت.
او اضافه کرد: اگر روی رکورد همیشگی علی یا رکوردهایی که قهرمانان جهان در ادوار گذشته یا در مسابقات کسب سهمیه می زدند، حساب می کردیم مطمئن باشید ما امروز مدال طلای المپیک هم به دست می آوردیم. وجود باد مخالف امروز برای همه تیم ها دردسرساز شد و نتایج به شکل دیگری بود اما خوشحالم که علی کم فروشی نکرد. امیدوارم در بازی های آسیایی جبران کند.
سهرابیان در مورد بازی های آسیایی اظهار داشت: مطمئن باشید در بازی های آسیایی رویکرد دیگری از قایقرانی می بینید. شما از قایقرانی مدال می خواهید؟ مطمئن باشید این کار صورت می گیرد و دختران و پسران این رشته می توانند نتایج مثبتی به ثبت برسانند.
او در مورد رویدادهای پیش روی قایقرانان اظهار داشت: شهریورماه در قهرمانی جهان زیر ۲۳ سال و بزرگسالان شرکت می نماییم، برای کاپ روسیه هم ثبت نام کرده ایم و ورزشکارانمان به آنجا می روند. کرونا در این زمان تمام رشته های ورزشی را فلج کرده بود و ما هم کمی در اعزام ها مشکل داشتیم اما پس از بازگشت از المپیک برنامه هایی برای حضور در میادین مختلف و برگزاری اردوهای متمرکز خواهیم داشت. کارمان را برای بازی های آسیایی آغاز کرده ایم و می جنگیم که رنکینگ ایران را ارتقاء بدهیم.1400/05/11
12:27:31
5.0 / 5
870
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا