نویدكیا:

جای ذوب آهن در اینجای جدول نیست

جای ذوب آهن در اینجای جدول نیست

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: داربی اصفهان بازی پیچیده و خطرناکی است و ممکنست یکی از دو تیم آرزوهایشان را از دست بدهند.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، محرم نویدکیا در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل ذوب آهن، اظهار نمود: تجربه سال ها بازی در داربی را داشته ام و واقعا یکی از زیباترین و جذاب ترین داربی های ایران بوده است. همیشه هواداران از این بازی لذت برده اند و امیدوارم در این بازی هم همین اتفاق هم رخ دهد. فردا بازی پیچیده ای داریم، چون ما به سبب موقعیت مان برای رسیدن به صدر می خواهیم تلاش نماییم و ذوب آهن برای باقی ماندن در جدول بازی خواهدنمود و بنا بر این بازی سنگینی خواهد شد.
او افزود: اگر بخواهیم منطقی صحبت نماییم، باید بگویم جایگاه ذوب آهن از لحاظ شخصیتی و فوتبالی در این جای جدول نیست. ما هر هفته بازی ها را آنالیز می نماییم و واقعا این تیم بازی های خیلی خوبی را ارائه می دهد اما متاسفانه نتوانسته نتایج لازم را کسب کند. آنها فردا می توانند برای ما مشکل ساز شوند و مساوی به درد هیچ کدام از تیم ها نمی خورد. بازی پیچیده و خطرناکی است و ممکنست یکی از دو تیم آرزوهایشان را از دست بدهد. دو تیم باید باهوش و منطقی بازی کنند و اهتمام کنند به اهداف شان برسند. امیدوارم بازی خوبی شود و هواداران از این بازی لذت ببرند.
سرمربی سپاهان اظهار داشت: برای بازی فردا همه بازیکنان مان را در اختیار داریم و مشکل خاصی وجود ندارد. فردا آخرین بازی ما در اصفهان است و فقط می خواهم اتوبوس تیم نیم ساعت پیش از بازی به سمت ورزشگاه حرکت نماید و دلم می خواهد هواداران مان رعایت نمایند، چون اگر غیر از این شود تقصیر آن هاست. این بازی برای ما مهمست و باید با تمرکز بازی نماییم و امیدوارم آنها اگر واقعا سپاهانی هستند، رعایت نمایند و جلوی اتوبوس را نگیرند تا سر وقت به ورزشگاه برسیم.1400/05/02
22:26:49
5.0 / 5
1099
تگهای خبر: فوتبال , هوش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا