كمك ۲۷۵ هزار دلاری AFC؛

باشگاه پرسپولیس شرایط میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را منتشر نمود

باشگاه پرسپولیس شرایط میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را منتشر نمود

به گزارش ساماس باشگاه پرسپولیس شرایط میزبانی در مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا را منتشر نمود.به گزارش ساماس به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، به دنبال اعلام برگزاری مراحل یک چهارم نهایی و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱، به صورت متمرکز، کنفدراسیون فوتبال آسیا شرایط میزبانی را اعلام نمود.
بر اساس نامه ای که به فدراسیون ها ابلاغ گردیده است، فدراسیون ها و تیم های هر کشور که به مرحله حذفی (یک هشتم) راه پیدا کرده اند می توانند میزبانی مسابقات را با شرایط ذیل درخواست نمایند:
۱- شرکت برای همه فدراسیون ها و تیم های شرکت کننده که به مرحله حذفی رسیده اند آزاد است.
۲- هنگامی که میزبان انتخاب شد، فدراسیون ذیربط مسئول برگزاری مسابقات یک چهارم و نیمه نهایی خواهد بود؛ صرف نظر از این که آیا تیم زیر مجموعه آن فدراسیون به مرحله بعد صعود کرده باشد یا نه.
۳- مسابقات هر مرحله به صورت متمرکز و در یک مکان و ترجیحاً در همان منطقه شرق یا غرب برگزار می گردد. یک فدراسیون می تواند میزبانی هر دو منطقه را درخواست نماید.
۴- فدراسیون درخواست کننده میزبانی باید متعهد شود که ورود به آن کشور عاری از محدودیت یا با حداقل محدودیت ها روبه رو خواهد شد.
۵- شرایط پروازی از کشورهای میهمان به محل برگزاری باید مناسب باشد.
۶- شرایط پزشکی بخصوص شرایط کووید - ۱۹ در کشور میزبان مورد ملاحظه قرار خواهد گرفت.
۷- برای هر دو تیم، حداقل یک محل تمرین مورد نیاز است که باید از جانب میزبان در نظر گرفته شود.
۸- میزبان، مسئول فراهم آوری شرایط تست کرونا در محل برگزاری برای همه اعضای کنفدراسیون و هیات های میهمان در هنگام ورودشان است. ورود احتمالاً چهار روز پیش از بازی خواهد بود.
۹- حقوق تجاری برای کنفدراسیون محفوظ خواهد ماند و کلیه موارد بازاریابی و حق پخش به انجام می رسد. همینطور ساعت شروع بازی ها باید ترجیح کنفدراسیون باشد. حق بلیت فروشی، در صورت تایید بازی با تماشاگر برای فدراسیون میزبان محفوظ است. البته شرایط بلیت فروشی باید مورد تایید کنفدراسیون قرار بگیرد.
در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا همینطور تاکید شده است:
هر تیم مسئولیت پرداخت هزینه های اقامت، غذا، آب و یخ و موارد در ارتباط با خویش را برعهده دارد. البته کنفدراسیون کمک هزینه اقامت را پرداخت خواهد نمود.
کمک هزینه کنفدراسیون برای اقامت ۷۵ هزار دلار و برای هر یک از موارد رفت و آمد به کشور میزبان و هزینه های پزشکی ۱۰۰ هزار دلار، جمعاً ۲۷۵ هزار دلار خواهد بود.
هزینه استادیوم مسابقه، زمین تمرین، رفت و آمد محلی برای هیات ها و اعضای برگزارکننده کنفدراسیون، اجرای پروتکل ها و مراحل امور پزشکی و تست های کووید - ۱۹، اقامت هیات کنفدراسیون و هزینه های جانبی همچون غذا، دسر، سیمکارت و اتاق جلسات برعهده میزبان خواهد بود.
در صورت تمایل به میزبانی، فرم مربوطه باید تکمیل و تا ۲۶ جولای (دوشنبه چهار مرداد ۱۴۰۰) به کنفدراسیون ارسال شود. درخواست ها تا دهم مرداد بررسی خواهد شد و روز یازدهم مرداد، زمان تصمیم گیری برای انتخاب میزبان است.


منبع:

1400/04/28
19:49:11
5.0 / 5
963
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا