نونهالان ساوه كاپ قهرمانی كشتی آزاد استان مركزی را به خانه بردند

نونهالان ساوه كاپ قهرمانی كشتی آزاد استان مركزی را به خانه بردند

به گزارش ساماس، مسابقات قهرمانی کشتی آزاد نونهالان استان مرکزی، با قهرمانی کشتی آزاد نونهالان ساوه، نایب قهرمانی اراک و سومی زرندیه در اراک به پایان رسید.به گزارش ساماس به نقل از مهر، این پیکارها با شرکت ۹۰ کشتی گیر آزادکار در چارچوب ۱۰ تیم از ۸ شهرستان استان مرکزی در سالن کشتی مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی مورد پیگیری قرار|گرفت. که بعد از انجام ۱۱۸ کشتی سرانجام نفرات اول تا سوم اوزان ۱۰ گانه به این شرح معرفی گشتند.
در وزن ۳۸ کیلوگرم، یونس ابراهیمی از خنداب مقام نخست را به دست آورد، محمد امین حسنی ساوه دوم شد و علی حکی از اراک یک در جایگاه سوم قرار گرفت.
در وزن ۴۱ کیلوگرم، علی فریدونی از خمین، حسین شیر نژاد از ساوه و امیر عباس رضایی از خنداب ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در وزن ۴۴ کیلوگرم، ایلیاد کهزادی از ساوه مقام اول را به دست آورد، علیرضا شاهسوارانی از خنداب و ابوالفضل آذرخوش از خمین به ترتیب دوم و سوم شدند.
در وزن ۴۸ کیلوگرم، امیر محمد رحمانی از ساوه، امین کریمی از خمین و صدرا امین از زرندیه به ترتیب اول تا سوم شدند.
در وزن ۵۲ کیلوگرم، مهدی رمزی از زرندیه، امیر سالمی ساوه و احمدرضا جلالوندی از دلیجان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در وزن ۵۷ کیلوگرم، محمد امین اسفندیاری از ساوه بر سکوی نخست ایستاد، فرزاد ذوالفقاری از خمین نایب قهرمان شد و احمدرضا گنجگلی شراهی از اراک یک به مقام سوم دست یافت.
در وزن ۶۲ کیلوگرم، مهدی فراهانی (بطور آزاد)، محمد مهدی کرملو از تفرش و دانیال رضایی از اراک یک به ترتیب اول تا سوم شدند.
در وزن ۶۸ کیلوگرم، شادیان مرادی از ساوه، امیرعلی شارالله از اراک یک و محمد امین نعمتی از خنداب به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در وزن ۷۵ کیلوگرم احسان قیصر خواه از ساوه اول شد، طاها نادری از زرندیه بر سکوی دوم ایستاد و علیرضا عبدالوند از اراک یک سوم شد.
در وزن ۸۵ کیلوگرم، یوسف کرمی از ساوه، امیر مهدی قهرمانی از اراک یک و محمدرضا بابایی از زرندیه به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.
در رده بندی تیمی هم ساوه با کسب ۲۲۵ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، اراک یک با کسب ۱۴۳ امتیاز بر سکوی دوم تکیه زد و زرندیه با کسب ۱۳۷ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.
این رقابت ها زیر نظر هیأت کشتی استان مرکزی با رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی برگزار گردید.


منبع:

1400/04/26
15:01:52
5.0 / 5
1112
تگهای خبر: بهداشت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا