در گزارش ساماس عنوان شد؛

دغدغه طلایی قبل از حضور شاگردانش در رقابتهای جهانی

دغدغه طلایی قبل از حضور شاگردانش در رقابتهای جهانی

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان معتقد می باشد شاگردانش در حالی به مسابقات جهانی اعزام خواهند شد که به سبب کرونا نتوانستند در پیکارهای تدارکاتی خارجی شرکت نمایند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان جهان در ایام ۲۸ تیر تا سوم مرداد ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می گردد که بر این اساس آزادکاران نوجوان با سرمربیگری محمد طلایی روز ۲۶ تیر راهی این کشور می شوند.
البته این تیم در حالی پای به مسابقات جهانی خواهد گذاشت که شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت های پیرامون این بیماری موجب شد نوجوانان نتوانند در میادین تدارکاتی داخلی و خارجی شرکت نمایند. این در حالیست که کشتی گیران این رده سنی می بایست پیش از حضور در میادین بزرگی همچون رقابتهای جهانی، در چندین مصاف تدارکاتی خارجی حضور می یافتند.
گویا همین موضوع تنها دغدغه کادر فنی تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران برای حضور در مسابقات جهانی است و بگفته سرمربی این تیم، فرصت کافی برای آنالیز و ارزیابی توان تیمی در مقابل حریفان خارجی وجود نداشت.
در همین راستا محمد طلایی در آستانه اعزام تیم کشتی آزاد نوجوانان به مجارستان به خبرنگار مهر اظهار داشت: محدودیت های کرونائی و لغو خیلی از مسابقات داخلی و خارجی موجب شد تا نتوانیم ارزیابی دقیقی از ملی پوشان کشورمان برای رویارویی با رقبای خارجی داشته باشیم. متأسفانه رقابت های قهرمانی آسیا کنسل شد و سپس هیچ تورنمنت دیگری هم در این رده سنی برگزار نشد.
طلایی اضافه کرد: این مشکلات موجب شد تا نتوانیم مثل سال قبل حتی یک تورنمنت چند جانبه برگزار نماییم تا توان ملی پوشان و نقاط ضعف و قوت آنها برای مصاف با کشتی گیران خارجی را بسنجیم. بدیهی است نمی توان با قاطعیت درباب مسابقات جهانی و عملکرد کشتی گیران در این رقابت ها پیش بینی نمود و با اطمینان از رفتن روی سکو حرف زد.
به گفته سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان اگر رقابت های قهرمانی آسیا برگزار می شد، احتمال ارزیابی دقیق تر توان تیمی و حتی تغییر در بعضی اوزان اعزامی به جهانی وجود داشت.
به گزارش ساماس به نقل از مهر، ترکیب تیم کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابتهای جهانی به شرح زیر است:
۴۵ کیلوگرم: حسین احمدی
۴۸ کیلوگرم: علی یحیی پور
۵۱ کیلوگرم: علی خرم دل
۵۵ کیلوگرم: شهداد خسروی
۶۰ کیلوگرم: محمدرضا شاکری
۶۵ کیلوگرم: علی رضایی
۷۱ کیلوگرم: سیدحسن اسماعیل نژاد
۸۰ کیلوگرم: مجید باقری
۹۲ کیلوگرم: ابوالفضل یاراحمدی
۱۱۰ کیلوگرم: امیررضا معصومی
سرمربی: محمد طلایی
مربیان: مسعود واحدی، سعید احمدی، جلال لطیفی، علیرضا شیخ ریحانی
مربی بدنساز: علی صفایی

1400/04/23
11:19:19
5.0 / 5
1258
تگهای خبر: بیمار , بیماری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵