قایقران پارالمپیكی در انتظار صدور ویزا جهت شركت در كمپ تمرینی پرتغال

قایقران پارالمپیكی در انتظار صدور ویزا جهت شركت در كمپ تمرینی پرتغال

به گزارش ساماس، عضو تیم ملی قایقرانی در ماده کانوی معلولان از اعزام خود به کمپ تمرینی و تدارکاتی پرتغال آگاهی داد و اظهار داشت: جهت شرکت در این کمپ تمرینی منتظر دریافت ویزا هستم.


اسلام جاهدی در گفت و گو با ایسنا، درباره اعزامش به کمپ تمرینی و تدارکاتی پرتغال اضافه کرد: برای حضور موفق در پارالمپیک توکیو، پیشنهادی از طرف کشور پرتغال جهت شرکت در یک کمپ تمرینی و تدارکاتی داشتم که این کمپ با حضور ورزشکاران ۷ کشور که بصورت تخصصی در رشته کانوی معلولان فعالیت می نمایند و در بازیهای پارالمپیک توکیو حضور دارند به مدت یک ماه انجام می شود. برای حضور در این کمپ هماهنگی های لازم توسط فدراسیون قایقرانی، کمیته ملی پارالمپیک و استانداری استان هرمزگان انجام شده و تنها منتظر دریافت ویزا از طرف سفارت پرتغال هستم.
وی اظهار داشت: حضور در این کمپ تمرینی تا پیش از اعزام به توکیو در وضعیت فعلی که در ماده کانو حریف تمرینی قوی ندارم، در بهبود عملکردم بسیار موثر خواهد بود.
جاهدی همین طور درباب هزینه ی اعزام به این کمپ اشاره کرد: با هماهنگی صورت گرفته کلیه هزینه ها ی اعزام به پرتغال توسط جناب همتی استاندار استان هرمزگان و اداره کل ورزش استان و هیئت جانبازان و معلولان استان تامین شده و فردا سه شنبه به حساب فدراسیون قایقرانی واریز خواهد شد.
عضو تیم ملی قایقرانی معلولان درباره وضعیت تمرینات خود نیز اظهار داشت: با حمایت فدراسیون قایقرانی شرایط خوبی از نظر اسکان، تغذیه و برگزاری اردوهای تمرینی در دریاچه آزادی فراهم شده و مشکل خاصی وجود ندارد که همین جا جا دارد از کل مجموعه فدراسیون قایقرانی نهایت تشکر را داشته باشم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا از طرف کمیته ملی پارالمپیک تحت حمایت هستید یا خیر؟ اشاره کرد: چون در فهرست نفرات اعزامی به توکیو در گروه چهارم قرار دارم طبق صحبتی که فدراسیون قایقرانی با کمیته ملی پارالمپیک داشت، کمیته اعلام نموده است هیچ حقوق و مزایایی شامل من نمی گردد. البته من تابع سیاست کمیته ملی پارالمپیک هستم.
جاهدی در آخر زمان اعزام خود به بازیهای پارالمپیک توکیو را ۴ شهریور عنوان نمود و اظهار داشت: چون برای رسیدن به پارالمپیک سختی های زیادی را تحمل کردم تنها برای کسب تجربه راهی توکیو نخواهم شد و تا آخرین توانم برای کسب بهترین نتیجه در پارالمپیک توکیو، تلاش خواهم کرد.1400/04/22
21:18:56
5.0 / 5
1005
تگهای خبر: شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا