عذرخواهی راشفورد:

با چشم بسته هم می توانم پنالتی بزنم

با چشم بسته هم می توانم پنالتی بزنم

به گزارش ساماس مهاجم تیم ملی فوتبال انگلیس پس از پنالتی که در فینال یورو خراب کرد از هواداران عذرخواهی نمود.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال انگلیس در فینال یورو 2020 در ضربات پنالتی برابر ایتالیا شکست خورد.
مارکوس راشفورد یکی از بازیکنانی بود که ضربه پنالتی خویش را نتوانست به گل تبدیل کند.
او سکوت خویش را شکست و در واکنش به انتقادها و توهین نژاد پرستانه برخی از هواداران اظهار داشت: من انتقادات را به خاطر نمایش ضعیف و یا ضربه پنالتی که از دست دادم قبول می کنم و عذرخواهی می کنم اما این عذرخواهی به خاطر اصل و نژاد و ماهیتم نیست. من به نژاد و رنگ خود افتخار می کنم همچنانکه به پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورم افتخار می کنم. هیچ چیزی لذت بخش تر از حضور پوشیدن پیراهن کشورم و دیدن خانواده ام در ورزشگاه درحالی که من را تشویق می کردند، نیست.
او افزود: نمی دانم از کجا شروع کنم و چه چیزی بگویم. متاسفانه از نظر روحی در شرایط خوبی نیستم چون که هم تیمی هایم و هواداران را ناکام گذاشتم. من حتی با چشم بسته هم می توانم پنالتی بزنم. همه آنچه که می توانم بگویم این است که از هواداران عذرخواهی کنم. مدتها بود که رویای چنین بازی را داشتم.
راشفورد در انتها اظهار داشت: درست است که انتقادهای زیادی از من شد اما افراد زیادی هم پیام های حمایت گذاشتند و از هم آنها تشکر می کنم. من و ما قویتر از قبل بازخواهیم گشت.1400/04/22
10:20:49
5.0 / 5
811
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا