مشخص شدن زمان انتخابات فدراسیون همگانی

مشخص شدن زمان انتخابات فدراسیون همگانی

مقرر است فدراسیون ورزش های همگانی در تاریخ 25 تیر ماه سال جاری با حضور 9 نامزد تایید صلاحیت شده اجرا شود.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، از ۱۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ فدراسیون ورزش های همگانی فعالیت خودرا بدون رئیس دنبال کرده است و این دفعه مقرر است در تاریخ ۲۵ تیر ماه در نهایت مجمع انتخاباتی این فدراسیون با حضور ۹ نامزد تایید صلاحیت شده اجرا شود هر چند هنوز تاریخ رسمی از طرف وزارت ورزش و جوانان ابلاغ و اعلام نشده است.
طبق اعلام یک مقام مسئول در فدراسیون ورزش های همگانی ۱۱ نفر برای تصدی سمت ریاست فدراسیون ورزش های همگانی ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۹ نفر تایید صلاحیت شده و صلاحیت دو نفر دیگر نیز رد شده است؛ رضا شجیع، عباسعلی اکبری، فاطمه ابوالقاسمی، افشین مولایی، محمد بابایی، شهرام علم، فرهاد نیکو خصال، میرزمانی و اصلانی ۹ نامزد تایید صلاحیت شده بمنظور شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های همگانی هستند و در این بین ولی الله شجاع پوریان و محمدرضا اسد تایید صلاحیت نشدند.
به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، از ۲۱ مهر ماه سال قبل تا اختتام دوره سرپرستی افشین مولایی در فدراسیون ورزش های همگانی، وزیر ورزش و جوانان احمد گواری را بعنوان سرپرست این فدراسیون منصوب نمود.
دوره ریاست چهارساله علی مجدآرا در فدراسیون ورزش های همگانی برمبنای قانون باید ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۷ به انتها می رسید، با این وجود او تا ۱۹ فروردین ماه سال ۹۸ تصدی ریاست این فدراسیون را بر عهده داشت و وزیر ورزش و جوانان در همین تاریخ افشین مولایی که مدیرکل ورزش همگانی این وزارتخانه بود را بعنوان سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی منصوب نمود.
اما ۲۱ مهرماه سال قبل بود که با اختتام دوره سرپرستی افشین مولایی در فدراسیون ورزش های همگانی، وزیر ورزش و جوانان، احمد گواری را بعنوان سرپرست این فدراسیون منصوب نمود.1399/03/31
15:24:13
5.0 / 5
1889
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا