چیزی ابلاغ نشده است

ابهام در ارسال پرونده بازی پرسپولیس و ذوب آهن به كمیته انضباطی

ابهام در ارسال پرونده بازی پرسپولیس و ذوب آهن به كمیته انضباطی

باوجود اعلام مدیر مرکز پزشکی ایفمارک در خصوص ارسال پرونده تخلف باشگاه ذوب آهن به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، رسیدگی به این مساله در ابهام قرار دارد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، روز چهارشنبه گذشته بود زهره هراتیان مدیر مرکز پزشکی ایفمارک در گزارش ساماس به نقل از مهر در رابطه با برگزار نشدن بازی پرسپولیس و ذوب آهن اعلام نمود تیم ذوب آهن تخلفاتی در بخش بهداشتی مرتکب شده است. هراتیان اظهار داشت که گزارش این تخلفات ابتدا به دبیر کل فدراسیون فوتبال و سپس به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال شده است.
دیروز هم خبرهایی از برگزاری جلسه کمیته انضباطی در روز دوشنبه این هفته و رسیدگی به این پرونده منتشر گردید و صحبت از احتمال اعلام نتیجه ۳ بر صفر به سود پرسپولیس به میان آمد.
این در حالی است که پیگیری های خبرنگار مهر نشان میدهد هنوز پرونده ای دراین زمینه به کمیته انضباطی فدراسیون ابلاغ نشده است و اعضای کمیته در جریان این پرونده نیستند.
یکی از اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خبرنگار مهر اظهار داشت: تا امروز (شنبه) چیزی به کمیته انضباطی نرسیده است و ابلاغی صورت نگرفته. معمولاً اگر ابلاغی بیاید، در گروهی که خود اعضای کمیته دارند اعلام می کنند و برای رسیدگی به آن پرونده، زمانی تعیین می شود. تا الان این اتفاق نیفتاده و بعید می دانم روز دوشنبه هم جلسه ای باشد. حتی اگر شکایتی هم صورت بگیرد، طبق روال باید برای دفاع و ارسال مدارک ابلاغیه بدهیم و این طور نیست که با یک جلسه تصمیم گیری شود.

1399/10/06
22:56:53
5.0 / 5
1490
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا