درخواست معاون وزیر ورزش از مدیركل ورزش همدان:

برای رسیدگی به امور ورزش قهرمانی برنامه ریزی شود

برای رسیدگی به امور ورزش قهرمانی برنامه ریزی شود

ساماس: همدان معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان از مدیركل جدید ورزش و جوانان استان همدان درخواست نمود كه برنامه ریزی برای رسیدگی به امور ورزش قهرمانی صورت گیرد و قانون مداری، اجرای قانون و مقررات و شفاف سازی بر روی امور مالی با دقت صورت گیرد.


جمشید تقی زاده چهارشنبه ۱۶ مهر ماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، اظهار نمود: سیاست وزارت ورزش و جوانان این است به صورت چرخشی مدیران را در کشور جا به جا کند.
وی خاطرنشان کرد: خدماتی که جهانشیر، مدیرکل سابق انجام داده، بسیار مؤثر بوده و شبانه روزش را برای ورزش و جوانان وقف کرده است و تا زمانی که سمت جدیدی دریافت کند بعنوان مشاور بنده تعیین می شود.
تقی زاده با اشاره به اینکه همه نمایندگان در کنار سیفی، مدیرکل جدید هستند به طوریکه او فردی است که هیئت علمی دانشگاه و قهرمان بوده و افتخارات بسیار خوبی در سطح کشور داشته است، تصریح کرد: هیچ استانی را ندیدم که همه نمایندگان و استاندار روی یک مدیر توافق داشته باشند اما در همدان هر هشت نماینده باهم در مورد مدیرکل جدید موافق بودند.
وی خطاب به مدیرکل جدید اظهار داشت: اولین درخواست ما این است که برای امور جوانان است، برنامه ویژه داشته باشید. اهتمام در رسیدگی جدی به امور جوانان، هماهنگی و برنامه ریزی برای تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان با دستگاه های مربوطه برای حل مشکلات جوانان، نظارت و توجه به توسعه ورزش همگانی که در همدان الگوسازی شده، نظارت و اقدامات لازم و دقیق بر پروژه های عمرانی اداره کل ورزش و جوانان، نظارت و اقدامات لازم و دقیق به منظور گسترش ورزش بانوان از انتظارات وزارت ورزش از شما است.
تقی زاده با اشاره به اینکه نظارت و بازرسی های ادواری خواهیم داشت و هیچ بی قانونی را از هیچ احدی قبول نمی نماییم، تبیین کرد: درخواستم این است برنامه ریزی برای رسیدگی به امور ورزش قهرمانی صورت گیرد و قانون مداری، اجرای قانون و مقررات و شفاف سازی بر روی امور مالی با دقت صورت گیرد.
وی در انتها خطاب به مدیرکل جدید اظهار نمود: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و ایجاد بستر خدمت رسانی صادقانه و فراهم کردن نشاط و خودباوری امیدوارم در انجام وظایف محوله موفق باشید.
افتتاح ۱۰ پروژه ورزشی و تشکیل ۵۰ سمن در همدان
مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان همدان هم اظهار داشت: در این دو سال که بنده مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بودم، ۱۰ پروژه ورزشی افتتاح و ۵۰ سازمان مردم نهاد تشکیل شد.
محسن جهانشیر اظهار نمود: همانطور که امام علی(ع) هنگامیکه حکومت مصر را به مالک اشتر دادند فرمودند که هر نصبی، عزلی دارد و هر آمدنی رفتنی دارد و باید کارها برای رضای خدا باشد، امیدوارم هر چه در زمان مدیریت بنده انجام شده هم مورد رضایت خدا باشد.
وی با اشاره به اینکه اگر توفیقی در این دو سال بوده حاصل رویکرد کار تیمی اداره کل ورزش و جوانان استان بوده است، تصریح کرد: با بودجه های درنظر گرفته شده برای اداره ورزش و جوانان در حوزه زیرساخت هم اتفاقات خوبی افتاد و ما ۱۰ پروژه بزرگ ورزشی را در این دو سال افتتاح کردیم.
مدیرکل سابق ورزش و حوانان استان همدان افزود: افتتاح ۱۷ پروژه را هم برای سال ۹۹ درنظر گرفته بودیم که سه پروژه را بهره برداری کردیم و مابقی را هم تصمیم داشتیم تا آخر سال آماده نماییم.
جهانشیر با اشاره به اینکه در سال ۹۳، ۱۴۳ سمن در استان همدان داشتیم، اظهار نمود: طی این دو سال ۵۰ سمن تشکیل شده و هم اکنون ۴۰۰ سازمان مردم نهاد هم در صف تشکیل هستند.
وی در انتها تصریح کرد: طرح «هر روستا یک سمن» را اجرا کردیم و با تغییر مدیریت خانه جوان استفاده خوبی از این مکان کردیم و هم اکنون دبیرخانه فضای مجازی و رسانه کشور به عهده همدان قرار گرفت.
در شرایط فعلی هر خانه باید یک ورزشگاه باشد
مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان همدان هم با اشاره به اینکه شرایط کار در استان همدان مهیا است اما باید ورزشکاران هم در کنار ما باشند وگرنه موفق نخواهیم شد، اظهار داشت: امیدوارم بتوانم خدمتگزار ورزش همدان باشم و در حد توان و با کمک اهالی ورزش بتوانم در این سمت موفق باشم.
حمید سیفی با اشاره به اینکه هم اکنون شرایط فراهم است تا کارهای بزرگی در استان صورت گیرد چونکه همدان ظرفیت های خوبی دارد، اضافه کرد: ورزش را نباید فقط از منظر قهرمانی نگاه نماییم بلکه در شرایط فعلی هر خانه باید یک ورزشگاه باشد، ما باید کرونایی زندگی کردن را یاد بگیریم و در همه حوزه ها باید خودمان را بروز نماییم.
وی با تاکید بر اینکه توزیع امکانات باید به صورت عادلانه باشد، اگر ساختار درستی داشته باشیم گله مندی ایجاد نمی گردد و نبود ساختار سبب فساد می شود، افزود: باید پیرو سیاست های وزارت ورزش و جوانان باشیم و با فکر کردن باید تصمیم بگیریم در این ایام چه کاری انجام دهیم تا ورزشکاران هجرت نکنند یا افراد اضافه وزن نداشته باشند.
مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان همدان اظهار نمود: مدیون این استان هستم و اگر در مسابقات مختلف بین المللی صاحب مدال شدم حاصل زحمات پیشکسوتان کشتی همدان است.
به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، امروز با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان از زحمات «محسن جهانشیر» مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان همدان تقدیر به عمل آمد و به جای او، «حمید سیفی» بعنوان مدیرکل جدید ارائه شد.1399/07/16
21:11:15
5.0 / 5
1483
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا