دو هفته حساس برای پرسپولیس تا محرومیت

دو هفته حساس برای پرسپولیس تا محرومیت

باوجود این كه باشگاه پرسپولیس حدود دو هفته دیگر زمان در اختیار دارد تا مطالبات برانكو را بپردازد، اما تا به امروز توانسته است 8 میلیارد تومان آنرا فراهم آورد كه البته مقرر است بخش عمده ای از آن به بازیكنان پرداخت گردد.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، بر طبق آخرین نامه ای که کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرده این باشگاه تنها تا ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور) فرصت دارد تا ۷۸۴ هزار یورو باقی مانده طلب برانکو را به حساب وی در عمان واریز نماید البته تا این لحظه همکاری لازم از طرف دستیاران این مربی انجام نشده که به خاطر این مساله هم احیانا پرسپولیس باید حدود ۳۰۰ هزار یورو بابت دستیاران او بپردازند. اگر تا موعد مقرر این پول به حساب برانکو واریز نشود به صورت اتوماتیک پرسپولیسی ها از پنچره نقل و انتقالی محروم خواهند شد این در حالیست که تا به امروز مدیران باشگاه پرسپولیس نتوانستند منبعی را برای تامین این پول مشخص کنند.
در یکی دو روز گذشته کارگزار باشگاه ۸ میلیارد تومان بر طبق تعهد خود به حساب این باشگاه واریز کرد اما مدیران باشگاه تصمیم دارند بخش قابل توجهی از این مبلغ را بعنوان مطالبات بازیکنان به حساب آنها واریز نمایند.
البته سرخ ها برای تامین مطالبات برانکو و دستیارانش امید زیادی داشتند تا به وسلیه کارگزارشان با یک شرکت مواد غذایی قرارداد همکاری امضا کنند. اما مشکلاتی که در مذاکرات به وجود آمد فعلا انعقاد قرارداد همکاری را به تعویق انداخته است. حالا باید دید در دو هفته باقی مانده آیا پرسپولیسی ها موفق می شوند حدود یک میلیون و صد هزار یورو برای برانکو و دستیارانش فراهم آورند یا خیر.1399/06/03
13:42:29
5.0 / 5
1375
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا