واكنش تند سرمربی استقلال به سوالی درباره جادوگری

مجیدی: اصلا به تساوی در داربی فکر نمی کنم

مجیدی: اصلا به تساوی در داربی فکر نمی کنم

به گزارش ساماس سرمربی استقلال با بیان اینکه برای من، سه امتیاز داربی اهمیت دارد، اظهار داشت: من با بازیکنان هم صحبت کردم و من به هیچ عنوان به این فکر نکردم که بخواهم با نتیجه مساوی کار را تمام کنم.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال پس از ظهر روز چهارشنبه، در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر اظهار نمود: داربی حساسیت خودش را دارد. تیم پرسپولیس، تیمی است که چندین سال است که روند خوبی دارد. این تیم ثبات داشته است و بازیکنانش را حفظ نموده است و هماهنگی خوبی دارد. امیدوارم بازی خوبی باشد و شاهد بازی خوبی از بازیکنان دو تیم باشیم. پیشبینی می کنم بازی خوبی را شاهد باشیم.
او درباره عملکرد بازیکنان خارجی تیمش: گفت بازیکنانی که به ایران می آیند، ایجنت ها معرفی شان می کنند و یک فیلم ۲۰ دقیقه ای به ما نشان می دهند اما من تلاش کردم این کار را نکنم. من به همراه پین و مصطفوی ۴ بازی ۹۰ دقیقه ای یامگا را نگاه کردیم تا این بازیکن را جذب نماییم. ما برای جذب سیلوا تلاش کردیم کسی را انتخاب نماییم که شرایط بازی را داشته باشد. تمام نکته مثبتی که در تمام بازیکنان وجود دارد، این است که استقلال برای تمام بازیکنان شناخته شده است و در آسیا بعنوان یک تیم بزرگ از آن یاد می کنند. سیلوا وقتی رزومه باشگاه را دیده بود، به من گفت خوشحال هستم که به یک تیم بزرگ می آیم. هر بازیکنی که به یک تیم بزرگ می آید، می داند مسئولیت سنگینی دارد و می بینیم که بهترین عملکرد را از خودش نشان داده است.
سرمربی استقلال درباره انتخاب سیدعلی بعنوان داور داربی پایتخت اظهار داشت: از نظر من نکته خاصی نیست و من اظهار نظر خاصی نکردم. من برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم قضاوت خوبی داشته باشند.
مجیدی در پاسخ به این سؤال که محمد دانشگر را برای داربی در اختیار دارید؟ اظهار داشت: امروز آخرین جلسه تمرینی ما است و ما وضعیت بازیکنان را بررسی می نماییم و تصمیم نهایی را می گیریم.
سرمربی استقلال درباره ادامه روند شکست ناپذیری تیمش در رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: مربی ای که با تفکر مساوی به زمین برود، مطمئن باشید شکست می خورد. برای من، سه امتیاز این بازی اهمیت دارد. من با بازیکنان هم صحبت کردم و من به هیچ عنوان به این فکر نکردم که بخواهم با نتیجه مساوی کار را تمام کنم. من به بازیکنان هم گفتم که در صورت برد در داربی، هیچ چیزی تمام نشده است و ما باید تا آخرین هفته باید برای قهرمانی بجنگیم. مهم این است بازیکنان بدانند تا موقعی که جام بالای سر نرفته است، هیچ چیزی تمام نشده است. برای من تنها چیزی که مهم می باشد، قهرمانی است. پیشبینی من این است یکی از بهترین داربی های خیلی خوب چند سال گذشته را شاهد خواهیم بود.
وی درباره حضور هواداران در استادیوم آزادی اظهار داشت: بسیار اتفاق خوبی است. ما خودمان که بازی می کردیم، وقتی استادیوم پر بود، انگیزه مان بیش تر بود. چند سالی است که هواداران به استادیوم نیامده اند اما آمدن هواداران به استادیوم، هم انگیزه بازیکنان را بیش تر می کند هم به جذابیت بازی اضافه می کند.
سرمربی استقلال درباره این که گفته می شود اعضای تیم با جادوگر ارتباط دارند، اشاره کرد: واقعا شما بعنوان یک خبرنگار خجالت نمی کشید این سوال را مطرح می کنید؟ قربان خدا بروم که بعضی موقع ها به آدم عزت می دهد و شما را به این روز می اندازد که این سوال را مطرح کنید. امیدوارم لیاقتش را داشته باشم. همیشه می گویم اگر من لیاقت دارم، خدا به من بیش تر بدهد اگر هم غیر از این است، همین قدر کافی است که شما را به این روز می اندازد که شما این سوال را مطرح می کنید.
او اضافه کرد: جادوی من دعا مادر پیر من است که هرروز برایم دعا می کند. جادوی من پدر من است که هرچند در قید حیات نیست اما حواسش به من است و می دانم برایم دعا می کند. جادوی من، تلاش بازیکنان است که با وجود تمامی مشکلات، با تمام تلاش خود کار کردند. جادوی من حمایت هواداران است و این در حالی است با وجود همه شیطنت ها، نتوانستند تیم را به هم بزنند و مجبور شدند حرف بزنند تا نقاب ها برداشته شود. جادوی من حمایت کادر فنی است که شبانه روز دارند تلاش می کنند. شما یک خبرنگار یک رسانه هستید، در شان شما نیست که این سوال را مطرح کنید. مگر نخستین بار است؟ برای من هزار بار از این حرف ها درآورده اند. این ها انگیزه من را بیش تر می کند. از خدا ممنونم که به من این قدر عزت داده است که شما را به این روز می اندازد.
مجیدی درباره اینکه اختلاف استقلال با پرسپولیس در صورت برد در داربی بیش تر می شود، اشاره کرد: شما می توانید از بازیکنان من بپرسید. در صورت برد ما باید تا آخرین هفته تلاش نماییم. هیچ چیزی تمام نمی گردد. تیم استقلال باید تا آخرین هفته این روند را داشته باشد و ما باید تمام تلاش خویش را نماییم تا بهترین نتیجه را بگیریم. در صورت برد هم یک ذره انگیزه مان نسبت به بازی های باقی مانده کم نمی گردد.
سوال ارتباط فرهاد مجیدی و اعضای تیم استقلال با جادوگر، هم چنین واکنش مدیر رسانه ای باشگاه استقلال را به همراه داشت و فرهاد مجیدی باز هم نسبت به این مسئله واکنش نشان داد و اظهار نمود: صحبت های دیگری هم درباره من یا تیم من مطرح می کنند. این ها به خاطر این است که خیلی ها از موفقیت استقلال خوشحال نیستند. این یک حقیقت است. من آخر فصل درباره تمام این نکته ها صحبت می کنم. هم اکنون نباید تمرکز من و تیم به هم بخورد. هم چنین درباره این ۲ رسانه ای که آقای نوری فر مطرح نمودند، چند نکته وجود دارد که باید مطرح شود. من و هواداران استقلال در آخر فصل درباره خودی هایی که دوست ندارند استقلال قهرمان شود و اثرات مخرب تری از ناخودی ها دارند، صحبت خواهم کرد. آنها دوست ندارند استقلال با کس دیگری قهرمان شود. برای این تیم، هر چیزی که بود به وجود آوردند. هیچ کس از توانایی و تلاش بازیکنان من صحبت نکرد. من اگر سال قبل ۴ ساعت کار می کردم، هم اکنون ۷ ساعت دارم کار می کنم. من برای تیمم کار می کنم. هم اکنون فوتبال برای من مگر چه دارد؟ آمده ام که محبوبیت من بیش تر شود یا قراردادم بیش تر شود؟ من از زمان آقای شفر تا هم اکنون، حقوقم را از استقلال کامل دریافت نکردم. من در فصل ۹۲-۹۱، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از استقلال طلب دارم. من بحث مالی ندارم و من عشق مربی گری دارم و این کارهایی که شما می کنید، انگیزه من را بیش تر می کند. من چالش ها را در زندگی ام دوست دارم و می خواهم به شما ثابت کنم که این طور نیست. متاسفانه برای تیم مشکلات زیادی درست کردند. از بازیکنان تشکر می کنم که حرفه ای و باهوش بودند و نگذاشتند تا تیم به هم بخورد. به خاطر همین ها است که چندین سال است قهرمان نمی گردد. من مفصل درباره این رسانه ها و کسانی که نمی خواهند قهرمان شوند صحبت خواهم کرد.
سرمربی استقلال در حالی این صحبت ها را بیان کرد که هوادارانی که بیرون از محل سازمان لیگ حضور داشتند و منتظر فرهاد مجیدی بودند، با صدای بلند این مربی را تشویق کردند.
مجیدی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اینکه فشار روی استقلالی ها با وجود حضور در بالای جدول بیش تر حس می شود و هم چنین دلیل هیجان خود در کنار خط در زمان برگزاری بازی ها اظهار داشت: من با قسمت اول سوال شما موافق نیستم. تیمی که بالای جدول است و ۶ امتیاز جلو است، فشار کم تری تحمل می کند و تیمی که دوم جدول است، فشار بیش تری دارد. البته شاید من اشتباه کنم. درباره این هیجان هم باید بگویم که این مدل من است و این چیزی که نیست که من بخواهم در یک بازی انجام دهم و در یک بازی انجام ندهم. فکر می کنم این اتفاقات در شرایط بازی پیش می آید اما در طول ۹۰ دقیقه تمرکز من روی بازی است. ما بازیکن مصدوم خوشبختانه در تیم نداریم.
او در واکنش به اظهارات علیرضا منصوریان بعد از بازی استقلال و صنعت نفت آبادان و ادعاهای منصوریان در خصوص اینکه سرمربی آبی ها رفتار خوبی با منصوریان نداشته است، اشاره کرد: اشکالی ندارد. اگر سوال دیگری است، در خدمت تان هستم.
سرمربی استقلال درباره وضعیت تیمش برای رسیدن به مقام قهرمانی رقابت های لیگ برتر اشاره کرد: من قول قهرمانی نداده ام. من تنها قولی که به هواداران دادم، این بود که تمام تلاش خویش را برای قهرمانی انجام می دهم. وقتی وریا غفوری جام قهرمانی را بالای سر ببرد، آن موقع مطمئن می شوم، تیم قهرمان لیگ می شود. من تمام تلاش خویش را برای قهرمانی استقلال خواهم کرد. تا این لحظه هم بیش ترین سهم این موفقیت را بازیکنان تیم دارند و از آنها تشکر می کنم. برای چه نباید تیم من موفق شود؟ به تیم من پرداخته نمی گردد و برنامه ها تلویزیونی به دنبال این هستند که از چه تیمی امتیاز کم شده است. وقتی وریا غفوری، کاپیتان تیم من در دقیقه ۸۰ با آن کیفیت استارت می زند، مشخص است که تیم من پیروز میدان می شود. تیم من یک تیم است و همه بازیکنان پشت هم هستند.
وی در انتها اظهار داشت: من درباره سیستم تیم نمی توانم صحبت کنم اما ما با یک تیم بسیار خوبی بازی داریم. تیم پرسپولیس نه تنها در خط حمله، بلکه در خط هافبک و خط دفاع از بهترین های لیگ است. بازی سنگین و سختی پیش روی ماست. همیشه بازی های بین این دو تیم حساس بوده است و تیمی که از موقعیت هایش استفاده نماید، برنده بازی خواهد بود.
منبع:

1400/12/25
18:52:30
5.0 / 5
594
تگهای خبر: بازی , زندگی , فوتبال , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا