حاشیه های جلسه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال؛

شعار برخی از مالباختگان مقابل عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

شعار برخی از مالباختگان مقابل عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال

ساماس: جلسه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال با تجمع تعدادی از مال باختگان یکی از رمزارزها همراه بود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، جلسه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برای تعیین ادامه فعالیت شهاب الدین عزیزی خادم در قامت ریاست فدراسیون فوتبال در حالی از ساعت ۹ بامداد امروز انجام شد که حاشیه های زیادی را به همراه داشت.
* پیش از شروع جلسه تعداد زیادی از مالباختگان یکی از رمزارزها با تجمع در مقابل مرکز ملی فوتبال خواهان رسیدگی به مطالبات خود شدند. آنها در شعارهای خود شهره موسوی نایب رییس بخش زنان فدراسیون فوتبال را مورد خطاب قرار دادند. موسوی که یکی از اعضای امضا کننده هیأت رئیسه برای عزل شهاب الدین عزیزی خادم است با شعارهاییتند مورد خطاب معترضین مقابل مرکز ملی فوتبال شد.
*عزیزی خادم رأس ساعت ۹ بامداد در مرکز ملی فوتبال حاضر شد.
*مسئولان حراست ورزشگاه آزادی هنوز از ورود خبرنگاران و عکاسان به مرکز ملی فوتبال امتناع می کنند.
با درخواست فدراسیون برخی از مأموران نیروی انتظامی در محل حاضر شدند تا به تجمع مال باختگان اختتام دهند اما آنان همچنان مقابل مرکز ملی فوتبال حضور دارند.
*تعدادی از ملی پوشان فوتسال ایران هنگام خروج از مرکز ملی فوتبال با تجمع رو به رو شدند تا همین مورد موجب شود آنها مجبور به خروج از درب پشتی مرکز ملی فوتبال شود.
* شهره موسوی، میرشاد ماجدی، احمدرضا براتی، احسان اصولی و بهرام ضاییان بطور همزمان وارد مرکز ملی فوتبال شدند تا د رجلسه هیأت رئیسه شرکت نمایند.
* حمیدرضا مهرعلی و حیدر بهاروند نواب اول و دوم شهاب الدین عزیزی خادم در مرکز ملی فوتبال حاضر شدند اما بهاروند بعد از گذشت دقایقی مرکز ملی فوتبال را ترک کرد تا نشان دهد قصدی برای دخالت در جلسه مهم امروز هیأت رئیسه برای ماند و رفتن عزیزی خادم نداشته باشد.


منبع:

1400/11/28
11:59:06
5.0 / 5
702
تگهای خبر: شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا