كریمیان:

همه چیز دست پرسپولیس است

همه چیز دست پرسپولیس است

بازیکن سابق سپاهان اظهار داشت: شایعات تبانی در هفته آخر لیگ برتر پایه و اساس ندارد و کسی شرفش را به خاطر تیم دیگری زیر پا نمی گذارد.مهدی کریمیان در گفت و گو با ایسنا، درباره داربی اصفهان و پیروزی سپاهانی ها اظهار نمود: داربی اصفهان همیشه جذابیت های خاص خودش را دارد و بازی جذابی است. این داربی برخلاف همه داربی ها همیشه حساسیت دارد و بازی خوبی می شود. استرس این بازی بیشتر روی دوش سپاهان بود و درست است ذوب آهن خطر سقوط را احساس می کند اما ابتدای بازی بیشتر دست آنها بود و موقعیت هایی را داشتند اما پس از آن سپاهان بازی را در دست گرفت. اگر ذوب آهن پنالتی اش را گل می کرد، می توانست نقطه شروع خوبی برای آنها باشد اما به هر حال سپاهان بازی را برد.

او افزود: در هفته آخر چیزی دست سپاهان نیست و هر اتفاقی ممکنست رخ دهد. ذوب آهن در هفته آخر می تواند پیروز شود و در لیگ بماند اما سپاهانی ها اگر پیروز هم شوند، باید منتظر باخت یا لغزش پرسپولیس باشند. در فوتبال همه چیز اتفاق می افتد و اگر یادتان باشد سپاهان با فرکی در هفته آخر به شکل معجزه آسایی توانست قهرمان شود. در فوتبال همه چیز امکان پذیر است اما همه چیز دست پرسپولیس است.

بازیکن سابق سپاهان درباب شایعات تبانی در هفته آخر لیگ برتر اظهار داشت: در لیگ های پایین تر ممکنست این اتفاقات رخ دهد، چون شرط بندی دیده می شود اما برای لیگ برتر چنین بحثی را قبول ندارم. هیچکس ارزش و اعتبار خودش را زیر سوال نمی برد. فرهاد مجیدی از روزی که سرمربی استقلال شده، میانگین امتیازی اش از گل محمدی و نویدکیا بالاتر رفته است و نمی آید مربی گری خودش را زیر سوال ببرد. از آن طرف درست است که مهدی تارتار پرسپولیسی است اما با تیمش نتایج خوبی گرفته و حد پیکان مشخص است.

او افزود: به این شکل نیست که همه انتظار داشته باشند پیکان سه گل بزند یا چهار گل دریافت کند. کسی شرفش را به خاطر تیم دیگری زیر پا نمی گذارد و هر کسی برای خودش دارد کار می کند و شایعات تبانی در هفته آخر لیگ برتر پایه و اساس ندارد. به هر حال همه چیز دست پرسپولیس است و باید منتظر اتفاقات فوتبالی بمانیم. خوشبینانه ترین طرفدار سپاهان و بدبینانه ترین طرفدار پرسپولیس هم نمی تواند بصورت دقیق پیش بینی نماید و دو تیم تا لحظه آخر برای قهرمانی می جنگند. سپاهان اگر قهرمان هم نشود به هر حال تیم شایسته و قابل تحسینی را ساخته است.
1400/05/07
21:20:38
5.0 / 5
964
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا